Вступ 2024: НМТ-2024: результати всіх основних сесій вже з'явилися у кабінетах учасників

15:37, 02-07-2024

Усі учасники основних сесій НМТ вже отримали свої результати за шкалою від 100 до 200 балів в персональних кабінетах.

Відсьогодні, 2 липня, учасникам, які проходили тестування у період із 13 до 21 червня, у  вкладці «Результати НМТ-2024» доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ. Вона необхідна для вступу до закладів вищої освіти України.

Ті учасники, яким потрібно надати оригінал документа з результатами НМТ-2024 до закордонного закладу освіти, можуть замовити витяг з результатів.