Навчання іноземців з любов’ю до своєї роботи

10:31, 03-12-2021

Василь Стус своєму синові у листі писав: “Але обов’язково ‒ бути доброю людиною, тобто такою, що намагається більше віддати іншим, аніж брати. ”

У державному університеті телекомунікацій викладачі кафедри української мови навчають розмовляти, писани, мислити не тільки українських студентів, а і іноземних. Головне правило щиро любити свою роботу, свою мову і свого учня. Так студент – це учень, який прийшов в університет отримати знання. І головне від викладача – це професійно надавали освітні послуги з любов’ю до своєї роботи.

Результат володіння українською мовою іноземним студентом залежить від атмосфери спілкування викладач-викладач, студент-викладач, студент-студент. На заняттях з української мови ця атмосфера існує. Щиро віримо в позитивний результат навчання.

“Кожен учитель, який любить своїх учнів, свою справу, любить життя,- безкінечно важливий для Всесвіту. Адже любов - вище космічне, і той, хто любить, отримує безцінну, дивовижну здатність творити Простір Любові, у якому людина зі звичайного земного створіння перетворюється на провідника вищих Божественних енергій.”