Випуск іноземних слухачів Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій 2021!

13:19, 30-06-2021

У Державному університеті телекомунікацій у червні 2021 року відбувся випуск українських студентів та  іноземних слухачів Підготовчого відділення.

Концепція мовної освіти іноземців у вищих навчальних закладах України визначає мету мовної підготовки як формування комунікативної компетентності, забезпечення комунікативних потреб іноземних громадян у різних сферах мовленнєвої діяльності: перш за все, науковій (для отримання конкурентоспроможної підготовки за обраним фахом), соціально-культурній (для адекватної адаптації в новому соціально-культурному середовищі, психологічного комфорту), побутовій (для задоволення потреб повсякденного життя)

Іноземні слухачі Підготовчого відділення отримали документ щодо підтвердження рівня володіння українською мовою.

Зважаючи на відмінності у сприйнятті мови іноземними слухачами з Камеруну, Судану, Китаю, викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій зуміли зорієнтувати іноземних слухачів у соціально-культурному середовищі та досягти успіху в опануванні українською мовою на достатньому рівні, відповідно до вимог МОН України.

Біля центрального входу до університету панувала тепла, дружня атмосфера.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації