Мовна адаптація іноземних слухачів підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій

15:20, 06-04-2021

Успішна адаптація іноземних слухачів підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій до нового для них освітнього і соціокультурного середовища багато в чому залежить від їхніх міжособистісних стосунків, соціально-психологічної атмосфери у межах академічної групи.

Однією з психологічних проблем для іноземних слухачів на початковому етапі навчання є:

– труднощі, пов’язані із входженням в життя у новому кліматі, незвичних побутових умовах, з необхідністю пристосування до нових норм і традицій поведінки і взаємодії з оточуючими.

Для подолання труднощів, що виникають у іноземних слухачів, на початковому етапі навчання в новому соціальному середовищі, викладачі кафедри української мови навчають долати мовний бар’єр, знайомлять іноземних слухачів з особливостями та традиціями українського суспільства, поглиблюють знання з української мови за допомогою тренінгів, диспутів, мовних ігор.

У процесі навчання іноземні слухачі беруть участь у ряді ситуацій-кейсів, що допомагають формувати мовні та соціокультурні компетенції і здатність користуватися цими знаннями у процесі спілкування, відповідно до правил поведінки та норм етикету.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації