Привітання зі святом Святого Миколая

14:59, 20-12-2018

Вітаємо  з Днем Святого Миколая та і від душі бажаємо відчути радість і свято в душі, згадати добрі моменти і традиції, зібратися в дружній та теплій компанії, порадувати близьких приємними подарунками та щирими усмішками.

У цей день Микола Чудотворець ближче до нас, як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання… Варто лиш молитися і просити щиро, від усієї душі, з жаром люблячого і спраглого серця у кожному нашому слові! Не дарма ж у цей день дарують подарунки і бажають благополуччя. Все, що ми бажаємо близьким і коханим, обов’язково збудеться.

Викладачі кафедри української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін бажають Вам щастя, бути здоровими і щасливими, любити і бути коханими довіку!

Нехай у кожному домі буде затишна атмосфера, сповнена позитиву, сміху і достатку. Радості, душевного тепла і щирості!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси