Участь студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій у Всеукраїнському конкурсі “Мій Шевченко”

10:53, 14-03-2024

Громадська організація «Інноваційні обрії України» у 2024 році вже вшосте проводить Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», присвячений творчості великого Кобзаря, спільно з різними закладами освіти.

Сучасна молодь має унікальну можливість опанувати словом Кобзаря та представити власне бачення його традицій, культури, а також національно-патріотичного налаштування.

Сьогодні, це як ніколи, актуально. Слово Кобзаря закарбоване у віках і має потужний сенс: «Борітеся – поборете».

09 березня 2024 року на офіційному сайті ГО «Інноваційні обрії України» було оприлюднено переможців та номінантів Конкурсу.

Вітаємо студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, які взяли участь у VI Всеукраїнському конкурсі есе Мій Шевченко:

• Товкес Анастасія ІСД 12 Диплом ІІ ступеня та перемога
  • Жилик Анна ІСД 12 Диплом ІІІ ступеня та грамота за перемогу у номінації ПРОСТИЙ, ВІДОМИЙ ГЕНІЙ ЗА ВУАЛЛЮ ОДНОТОННОСТІ
  • Казмерчук Катерина ІСД 11 Диплом ІІІ ступеня
  • Фещук Христина ІТД 11 Грамота за перемогу у номінації ПРОСТИЙ, ВІДОМИЙ ГЕНІЙ ЗА ВУАЛЛЮ ОДНОТОННОСТІ
  • Димидович Іван ІСД 11 Учасник
  • Осипов Іван ІСД 11 Учасник
  • Абдуллаєва Марія ІСД 11 Учасник
  • Павленко Дмитро ІСД 11 Учасник

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси