День української писемності та мови у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій 2023

09:57, 28-10-2023

27 жовтня  об 11:00 , у День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.

Текст "Дороги України" написала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читав диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський, актор театру та кіно, який зіграв Івана Довбуша у нещодавно показаному на широких екранах фільмі «Довбуш». Раніше він закликав українців долучитися до Радіодиктанту в TikTok та розказав, як готувався до Радіодиктанту.

У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій завідувачі кафедр університету, керівники, працівники різних підрозділів, студенти на чолі із завідувачем кафедри української мови приєднались до радіодиктанту.

Організатори пропонують усім охочим відправити написаний диктант на перевірку. Для цього необхідно:

• надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки