Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Спеціальність, на яку чекала вся Україна! Університет телекомунікацій у 2020 році перший в Україні розпочинає підготовку державних управлінців, здатних забезпечити національну інформаційну безпеку держави та чинити гідний опір у інформаційних війнах!

14:20, 07-08-2020

Наша Батьківщина давно потерпає від засилля інформації, яка руйнує життя українців. І руйнує не інформація про кризові явища, а саме хибна або просто неправдива інформація, яка покликана змінити мислення людей у країні, нав’язати хибну думку та вказати хибний шлях розвитку подій, процесів та життя країни в цілому. Навіть не втручаючись у політичні події, навіть не приєднуючись до обговорень кризових тем у країні, кожна людина знаходиться під руйнівним інформаційним впливом за рахунок засиллю саме хибної інформації.

А що вже казати про реалії України, яка стала світовим епіцентром гібридних війн. Ми вже звикли, що гібридна війна – це наша реальність. Але у основі зародження такої війни, як правило, передує, а потім і прогресує інформаційне засилля хибної інформації, інформаційний тероризм, інформаційно-психологічні маніпуляції свідомістю населення і т.ін. І важливо, що в інформаційній війні можливий лише поетапний захват територій. Тому, маючи в країні хоч маленький інформаційно уражений регіон, можна сказати, що й вся країна знаходиться у зоні інформаційної небезпеки, а значить і національна безпека країни повністю не може бути забезпеченою.

У суспільному житті поширення хибної інформації ми приймаємо як даність, як звичайний хід життя. Розуміємо, що протидіяти цьому явищу ми можемо, але діємо здебільшого навмання. І справа в тім, що це явище із засиллям такої руйнівної інформації в країні насправді не є звичайним, як ми часто думаємо. Цей стан можна визначити як нав’язану хворобу, у яку навмисно занурюють наше суспільство ззовні. Оскільки суспільство є системою, (так би мовити, одним цілим організмом) то, звісно, повноцінне життя та процвітання  окремо взятої людини або родини (як елементу цього організму) у такому суспільстві не є можливим. Також це стосується і всіх процесів у суспільстві – економічних, політичних, соціальних. Їх повноцінний розвиток також не є можливим. Постійно ми витрачаємо чимало власних ресурсів (матеріальних, моральних, життєвих та ін.)  на протидію такому засиллю. Однак, якщо національний інформаційний простір країни буде ураженим, він буде сприяти розхитуванню державництва  та  унеможливить ефективний розвиток суспільства. І так само відбувається і у бізнесі із його інформаційним простором.

Звісно, що національний інформаційний простір є надскладною мультисистемою. Для того, щоб управляти такою системою вкрай потрібні не просто управлінські знання, а знання саме з державного управління. І хоч інформаційний простір бізнес-системи за масштабами є значно меншою, основні принципи управління ним лишаються тими ж, що і у державі.

Тому фахівці, які здатні працювати саме над такими завданнями і у державному управлінні, і в кожній серйозній бізнес-структурі, сьогодні вкрай потрібні і є чи не най оплачуваними фахівцями на ринку праці.  І ця професійна підготовка вперше в Україні розпочинається в університеті телекомунікацій:

Освітня програма «Державне управління національним інформаційним простором»

Університет телекомунікацій впроваджує новітню Освітню Програму (ОП) підготовки унікальних фахівців, здатних професіонально забезпечити:

  • проектування та побудову індивідуальної (ексклюзивної) архітектури управління інформаційною безпекою в державі, регіоні, бізнесі;
  • розробку заходів інформаційної розвідки та її проведення;
  • розробка заходів та їх реалізація щодо очищення інформаційного простору (держави або корпорацій) від загрозливих отруйних інформаційних вторгнень ззовні;
  • розробка програм і заходів для забезпечення та зміцнення інформаційної обороноздатності держави в інформаційних війнах;
  • розробка заходів та їх реалізація щодо впорядкування діяльності інституцій (мас-медіа та ін)  інформаційного простору в країні (або для корпорацій - впорядкування інформаційного бізнес-простору). Ці фахівці також забезпечують в державі регулювання діяльності мас-медіа та інших осередків інформаційного впливу на суспільство. В бізнесі дані фахівці спроможні налагодити взаємодію із мас-медіа та всіма центрами інформаційної діяльності в країні на рівні професійної співпраці для досягнення бажаного результату для бізнесу;
  • розробка заходів та їх реалізація щодо створення ефективного інформаційного простору для життєдіяльності країни (або для ефективного розвитку бізнесу);
  • створення ефективної системи профілактики інформаційного простору та системи запобігання поширенню руйнівних для країни ворожих інформаційних утручань  (для держави або для корпорацій);
  • розробку та налагодження роботи державної системи протидії (або корпоративної системи протидії) інформаційним війнам. Також дані фахівці професійно створюють та управляють волонтерськими рухами та громадськими об’єднаннями для організації інформаційної протидії у інформаційних (психологічних) війнах;
  • професійний інформаційний аналіз та оцінка якості інформації із позиції впливу на масову та індивідуальну свідомість – психологічна експертиза інформації (ці компетенції із даної спеціальності є унікальними і надають можливість даним фахівцям працювати і у суміжних професіях у галузях PR-діяльності у бізнесі або політиці). Ці фахівці здатні розробляти та впроваджувати  інформаційно-комунікативні політтехнології;
  • експертну аналітику інформаційного простору держави, регіону, бізнес-середовища із метою продукування управлінських заходів та проектування управлінських нормативних актів (інструкцій, постанов,  розпоряджень тощо) із метою профілактики та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки бізнесу.

Фактично вперше в Україні університет телекомунікацій розпочав підготовку експерта-аналітика для управління на державному рівні та на рівні великого бізнесу інформаційною безпекою, спроможного ефективно протидіяти ймовірним та реальним інформаційним загрозам й небезпекам.
 

Якщо Вам цікава ця спеціальність, приєднуйтесь до спільноти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

ВСТУПАЙ ВЖЕ ЗАРАЗ! БУДЬ НА КРОК ПОПЕРЕДУ ВСІХ!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 7 110