ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ДУТ?

16:21, 09-06-2015

У рейтингу престижних професій стрімко підіймається сфера Інформаційних Технологій. Україна не є винятком.

Нещодавнє опитування показало, що українці вважають найбільш престижною професію IT-спеціаліста. Такою її назвали 27% користувачів кадрового порталу hh.ua. ІТ-шники добре затребувані на ринку праці, а їх робота високо оплачується, відоме українське видання Комсомольська Правда повідомило, що середня зарплата у сфері інформаційних технологій складає близько 15 тис. гривень.

Нижче наведений графік, який переконує, що саме ІТ займає найвищу сходинку в рейтингу престижних професій:

Нажаль, в Україні є дуже мало навчальних закладів, де можна отримати спеціальність ІТ-фахівця. Окрім відомих нам: Київський Політехнічний Інститут, Національний Авіаційний Університет, Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Також відомим є Державний університет телекомунікацій. Чому саме Державний університет телекомунікацій ‒ це правильний вибір?  Крім того, що він є єдиним профільним вищим навчальним закладом у сфері телекомунікацій, інформатизації та ІТ-технологій, випускники мають змогу отримати диплом міжнародного зразка. Університет має високий рівень кадрового і матеріально-технічного забезпечення, також він дає можливість заочного та дистанційного навчання. Навіть маючи базову вищу освіту, можна влаштуватися фахівцем з IT, консультантом з використання програмного забезпечення, виконувати іншу аналогічну роботу. Щоб піднятися на більш високий рівень (і, відповідно, отримувати більш високу зарплату), необхідно мати не тільки повну вищу технічну освіту, але і пройти додаткові курси або отримати сертифікат у розробників програмного забезпечення або постачальників устаткування.

Перевагами Державного університету телекомунікацій є безкоштовні курси CCNA академії «Cisco», а також єдину в Україні сертифіковану академію Hewlett-Packard. Лабараторії університету оснащені найновішим обладнанням Alcatel-Lucent, на якому студенти отримують практичні навички роботи.

Кар’єра IT-фахівця може розвиватися у ДУТ у декількох напрямках. Наприклад, спочатку ‒ рядовий співробітник відділу безпеки, потім ‒ аналітик, потім ‒  керівник. Можна й далі підніматися по службових сходинках у своїй фірмі, а можна стати, наприклад, консультантом з безпеки ‒ як незалежним, так і працюючим в штаті спеціальної консалтингової компанії. Труднощі подібної роботи полягають у великій відповідальності, яку несе співробітник відділу безпеки. У його руках зосереджені значні матеріальні цінності, а часто і життя людей. Потрібно бути на крок, а краще на кілька кроків попереду зломщиків і творців вірусів. Крім того, важливо передбачати всі помилки, які можуть здійснити співробітники, починаючи від використання принесених з дому дискет і небезпечних подорожей по Інтернету і закінчуючи спробами навмисне передати кому-небудь конфіденційну інформацію.

Отже, бути людиною, що забезпечує безпеку інформаційної системи, почесно і престижно. І якщо ви вирішили, що це і є та сфера діяльності, в якій хотіли б самореалізуватися в професійному плані, чекаємо вас в Державному університеті телекомунікацій!