XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Останній день прийому заяв на спеціальність "Економіка": не втрачайте шанс вступити на навчання до ДУІКТ

10:33, 23-09-2024

Спеціальність «Економіка» багато років поспіль входить у топ-10 найзатребуваніших спеціальностей в Україні та світі. Навчаючись за цим напрямком в ДУІКТ, ви маєте унікальну можливість поєднати сучасну економічну підготовку із вивченням усіх особливостей ІТ-сфери. В результаті ви матимете безцінні цифрові навички і зможете керувати будь-яким видом бізнесу.

Нагадуємо, що вже з першого курсу наші студенти поринають у вирій захопливих навчально-наукових подій!

Серед дисциплін 1 семестру 1 курсу:

• Класичні базові дисципліни: економічні науки, макро-мікроеконоімка, менеджмент, маркетинг, іноземна мова;
  • Сучасні дисципліни: технології інтернет-речей, основи телекомунікаційних технологій, тощо.

Вагомі події, що вже відбулися на першому курсі в новому навчальному році:

• урочиста посвята;
  • призначення Президентської стипендії найкращому студенту спеціальності Кирилу Теперику;
  • участь у дрифті на SkyMall;
  • набір в студентські осередки спортсменів, співаків, гітаристів;
  • акустичний вечір для поціновувачів живої музики та цікавого спілкування.

Попереду ще один цікавий вересневий тиждень, на який заплановано:

• екскурсія «першачків» до Національного Банку України;
  • підготовка до незабутнього свята Дня першокурсника;
  • проведення практичних занять з використанням інтерактивних форм навчання;
  • зустрічі з провідними фахівцями у сфері цифровізації бізнесу.

Нагадуємо про терміни прийому заяв та документів:

• для вступу за освітнім ступенем Бакалавр: з 16 вересня до 17:00 24 вересня 2024 року
  • для вступу за освітнім ступенем Магістр: з 16 вересня до 17:00 23 вересня 2024 року

Для отримання додаткової інформації та подання документів зв'яжіться з приймальною комісією:

Телефон: +38 050 155 40 65.

Адреса: Київ, вул. Соломʼянська, 7.

Приєднуйтесь до нашої команди у соціальних мережах: