Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Професія майбутнього

08:57, 30-04-2015

45% «білих комірців» вважають професію програміста найбільш перспективною в умовах кризи і нестабільності в країні. На другому місці — лікарі, а на третьому — військовослужбовці. Серед найменш перспективних — банкіри, представники творчих професій та наукові співробітники. Про це далі в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна

У списку найбільш прибуткових і потрібних професій, які будуть популярними протягом наступних десяти років, перше місце посідає інженер - програміст, середня заробітна плата якого в країні перевищує $ 500 в місяць.         Для стороннього спостерігача робота програміста може здатися рутинним сидінням перед комп'ютером. Насправді в цій професії досить багато цікавого, що для необізнаного може залишитися незрозумілим. Програма – це послідовність команд, на підставі яких комп'ютер вирішує певні завдання і обробляє введені дані, а умовою є те, що в цієї послідовності розпоряджень має бути певний порядок. Сама по собі програма – це такий самий носій інформації, як, наприклад, книга, але якщо книга може бути хорошою або поганою, то програма може бути працюючою або непрацюючою, тому що, якщо одне слово або деталь не на своєму місці, програма стає непридатною до використання. Роботу програміста можна порівняти також з роботою годинникаря, де кожен гвинтик і кожна шестерня до останнього мають бути встановлені на своє місце настільки точно, щоб годинник ішов правильно. Кожна програма складається для конкретного завдання, її не складають довільно або про всяк випадок. До написання програми програміст складає відповідний проект і графік роботи. Програміст займається корегуванням тих, що існують і складанням нових програм. При корегуванні він знаходить помилки і збої і усуває їх, щоб програма знову могла нормально функціонувати, а в разі нових програм складається все заново. Завдання програміста – забезпечити, щоб програма і в реальності функціонувала безперебійно. Зазвичай для ознайомлення з програмою надається випробувальний термін, протягом якого всі помилки мають бути виявлені.

Робочий час програмістів, хоч і нормований на 40 годин в тиждень, але в цілому вони самі складають свій графік і необмежено роблять понаднормову роботу. Багато комп'ютерників люблять працювати саме вечорами і вночі, коли всі інші розійшлися по домівках.

В разі конкретних проектів важливо дотримуватися термінів і вчасно підготувати програму до використання. Загальною проблемою програмістів є те, що складання програм в реальності вимагає набагато тривалішого часу, ніж планується, тому часто терміни здачі готового результату переносять. Якщо програмування є частиною якого-небудь крупнішого проекту, то програміст повинен співпрацювати зі всіма учасниками проекту і розуміти спеціалістів інших сфер.

Звичайно, як кожна професія, професія програміста має свої недоліки. Втома очей є професійним захворюванням програміста, а малорухливий спосіб життя призводить до набуття інших супутніх хвороб.

Ми спробували дати коротку характеристику професії, яка є посідає перше місце в рейтингах роботодавців та кадрових агентств.

Сьогодні Ви – абітурієнт, який  стоїть перед вибором. Кожен з вас має свою мрію, своє уявлення  про майбутню професію. Професію, яка  зможе забезпечити Вас цікавою роботою та  гідною заробітною платою. Перший з п'ятнадцяти принципів успішного випускника Гарвардського університету з стін якого вийшло 8 президентів США та 49 лауріатів Нобелевської премії: «Якщо ти зараз заснеш, то, звісно тобі насниться твоя мрія. Якщо ж замість сна ти обереш навчання, то ти втілиш свою мрію в життя.»

Звичайно, успіх приходить не до кожного, але той хто лінується успешним не буде однозначно. Запрошуємо Вас втілити свою мрію в життя, зробіть перший крок: станьте студентом Державного університету телекомунікацій та оберіть професію майбутнього! А ми допоможемо Вам зробити навчання захоплюючим. Станьте ІТ-спеціалістом або програмістом. Перетворіть захоплення на професію!

Запрошуємо на навчання!  Чекаємо на Вас!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 12 759