XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

08:34, 21-10-2024

КАФЕДРА ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У ДРУГІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі

У II ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

«СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»,

яка відбудеться 07 листопада 2024 року, Україна, Київ,

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ

1. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа в умовах цифрових трансформацій
  2. Інноваційні стратегії менеджменту й маркетингу документно-інформаційних структур в епоху глобалізації
  3. Інформаційно-комунікаційні технології в системі соціальних комунікацій
  4. Лінгвістичні аспекти в міжкультурній комунікації
  5. Інформаційна безпека та медіаграмотність в умовах глобальних змін

Для участі в конференції просимо до 07 листопада 2024 року надіслати на електронну пошту кафедри документознавства та інформаційної діяльності (е-mail: kaf.did.duikt@gmail.com) такі матеріали:

1. Заявку, у якій зазначити прізвище, ім’я, по батькові; науковий ступінь і вчене звання; місце роботи й посаду; тематичний напрямок, назву доповіді; контактну інформацію: електронну адресу та номер мобільного телефону (приклад назви файлу: Заявка_Петренко В. Ф.).
  2. Тези доповіді у форматі *.doc, *.docx. (приклад назви файлу: Тези_Петренко В. Ф.).
  3. Матеріали конференції (електронний варіант програми, збірника тез доповідей та сертифікатів) будуть розміщені на вебсторінці ННІ менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (https://duikt.edu.ua/ua/1525-konferencii-ta-seminari-kafedra-dokumentoznavstva-ta-informaciynoi-diyalnosti) Покликання із сайті кафедри ДІД (Конференції та семінари)

Рекомендації щодо оформлення тез:

1. Обсяг тез наукової доповіді – до 2-х сторінок формату А 4 (разом зі списком літератури).
  2. Технічні параметри:

Електронна версія має бути файлом  версії Microsoft Word (розширення *.doc, .docx).

Гарнітура – Times New Roman, кегль – 14 pt; береги: верхній, нижній, лівий, правий – 20 мм; міжрядковий інтервал – 1,0; абзацний відступ – 1,25 см; сторінки без нумерації; переносів і приміток не застосовувати.

1. Структура тез і параметри форматування елементів:
  • індекс УДК – ліворуч на першому рядку світлим прямим накресленням;
  • прізвище та ініціали автора курсивом, науковий ступінь, вчене звання, посада – з вирівнюванням ліворуч. Здобувач вищої освіти зазначає прізвище та ініціали курсивом, курс навчання – ліворуч; прізвище та ініціали наукового керівника (курсивом), науковий ступінь, посада – з вирівнюванням ліворуч;
  • установа (ЗВО) – курсивом у наступному рядку з вирівнюванням ліворуч;
  • назва тез – через інтервал посеред рядка великими літерами напівжирного накреслення;
  • основний текст тез – через інтервал на сторінці з абзацними відступами;
  • ілюстративний матеріал оформлюють за ДСТУ 3008:2015. Інформація та документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура та правила оформлення;
  • література – через інтервал після тез посеред рядка напівжирним накресленням; список літератури – в алфавітному порядку з абзацними відступами; оформлення переліку джерел за ДСТУ 8302:2015;
  • покликання на використані джерела в тексті – у квадратних дужках із зазначенням номера джерела в переліку літератури, напр.: [2], [4, т. 8, с. 416];
  • нерозривний відступ (Ctrl + Shift + відступ) ставити :
  • між ініціалами та прізвищем (напр.: В. Ф. Петренко);
  • після географічних скорочень (м. Острог);
  • між числами й одиницями виміру (10 кг), а також датами (ХХ ст., 2022 р.);
  • розрізняти знаки дефіса (-) й тире (–) («Ctrl + знак мінуса»).

Мови конференції: українська та англійська.

Усі учасники конференції отримають Інтернет-посилання на програму, тези доповідей, а також сертифікат учасника в електронному вигляді.

Участь в конференції  БЕЗКОШТОВНА.

Із надією на плідну співпрацю оргкомітет конференції

Інформаційний лист