XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Спортивні досягнення, участь в конференціях та благодійних заходах: головні події минулого тижня в ДУІКТ

08:31, 14-10-2024

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій минув ще один насичений подіями тиждень.

Так, команда ДУІКТ взяла участь у відкритому турнірі з футболу «Кубок Соломʼянки». Важливою складовою частиною турніру був благодійний збір коштів для 130 Батальйона 241-ї Окремої Бригади Територіальної Оборони м. Києва. Попри те, що цей турнір став дебютом для команди ДУІКТ, наші гравці показали чудову гру, ставши гідними супротивниками та забивши три м'ячі у ворота суперників.

Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в особі завідувачки, д.е.н. Оксани Згурської та професора, д.е.н. Володимира  Осмятченка представила доповідь на круглому столі DUIT ERP DAY 2024 на тему: SAP Business One в освіті: автоматизація обліку та підготовка фахівців. Система, запропонована на заході, є надзвичайно корисною для розвитку цифрової грамотності та компетенцій у студентів, оскільки дозволяє використовувати сучасні ІТ-інструменти для вирішення складних проблем у реальних умовах.

Також ДУІКТ долучився до благодійного заходу на користь ЗСУ. Представники нашого університету відвідали поранених бійців в одній з клінічних лікарень Києва та організували для захисників музичну терапію, виконавши пісні під супровід гітари. Зустріч відбулася в рамках реабілітаційно-арттерапевтичної зустрічі для військових, що регулярно організовує Центр сім'ї Солом'янської районної в місті Києві Державної адміністрації.

На запрошення адміністрації ДУІКТ впродовж всього тижня директор «Центр сім'ї» Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Валерія Савенок провела лекції на тему «Підлітки на порозі дорослого життя. Ментальність, безпека та безпечні стосунки» для здобувачів вищої освіти перших та других курсів.

Ще одна важлива подія відбулася в рамках проекту Uni-Biz Bridge від організації UGEN. Професор кафедри Економіки ДУІКТ Катерина Хаврова, і доцент кафедри Ольга Чатченко взяли участь в офлайн-зустрічі з представниками компанії ВАТ «Україна» на тему «Освіта в умовах невизначеності». Цей захід став черговим кроком на шляху до більш тісної взаємодії між освітою та бізнесом, що є основною метою проекту Uni-Biz Bridge.

За ініціативи Студентської ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбулася лекція з донорства та вишкіл з надання першої невідкладної допомоги. Спікерами на заході виступили представники ГО "Одна Кров Україна" та "Центурія". Щиро дякуємо нашим лекторам - медику та легіонеру 3 ОШБр - за їх професіоналізм і безцінні знання!