Кафедра інженерії програмного забезпечення ДУІКТ пройшла відбір в новий сезон проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін»

11:12, 24-05-2024

Kharkiv IT Cluster за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 26 квітня 2024 року розпочав новий сезон проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін» для дисциплін, що викладатимуться в осінньому семестрі 2014-2025 навчального року. Ціль проєкту – забезпечити необхідні умови для того, щоб знання, вміння та навички 100% випускників IT-напрямків відповідали вимогам IT-компаній до junior-фахівців та мали попит на ринку працевлаштування. Викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення ДУІКТ також подали заявки на участь в цьому проєкті.

У середу, 22 травня, стало відомо, що дисципліна «Основи баз даних», що викладається бакалаврам спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» була відібрана експертами ІТ-компаній партнерів Kharkiv IT Cluster до участі в цьому проекті. Викладачі дисципліни – доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Оксана Золотухіна та  асистент кафедри інженерії програмного забезпечення Юрій Аброскін.

Силабус витримав дуже великий конкурс, оскільки географія проєкту передбачає відбір 70% дисциплін закладів вищої освіти Харкова, і лише 30% місць розподіляється між усіма іншими закладами вищої освіти України.

Попереду на учасників чекають етапи рецензування силабусів експертами ІТ-компаній, апробація під час навчання в осінньому семестрі 2024-2025 навчального року та валідація курсу.