Співбесіда в EPAM SYSTEMS: студенти ДУІКТ пройшли майстер-клас з працевлаштування в IT-компанію

16:12, 16-05-2024

У середу, 15 травня, студенти університету інформаційно-комунікаційних технологій мали можливість взяти участь у майстер-класі з проходження співбесіди в ІТ компанію, організованому EPAM Systems та кафедрою інженерії програмного забезпечення ДУІКТ.

Майстер-клас включав коротке вступне слово від представника EPAM Systems, який розповів про компанію, її цінності та очікування від потенційних працівників. Студенти дізналися про типові етапи співбесіди в ІТ компаніях, отримали корисні поради щодо підготовки та взяли участь у симуляції співбесіди з представником компанії EPAM.

За результатами реєстрації на майстер-клас «ІТ кар'єра: як обрати правильну стратегію для проходження інтерв'ю» студенти отримали конструктивний фідбек від професіонала і дізналися про свої сильні сторони та моменти для покращення.

Крім того, під час майстер-класу всі учасники отримали приємний сюрприз - подарунки від EPAM, що є ще одним показником того, наскільки компанія цінує своїх потенційних співробітників.

Варто зазначити, що інтерес до заходу був настільки великий, що виділеного часу для відповіді на всі питання студентів не вистачило, тому представник EPAM записав відповіді, переглянути які можна за посиланням.

Після завершення заходу в.о. ректора ДУІКТ Володимир Шульга особисто нагородив відзнакою «Подяка ректора» компанію EPAM за багаторічну співпрацю, значний вклад у підготовці кваліфікованих програмістів та їх працевлаштуванні під час урочистої частини заходу.