Сертифікат від «HUAWEI UKRAINE»: студент ДУІКТ визнаний одним з кращих в Україні

16:20, 29-04-2024

24 квітня 2024 року за результатами програми дуальної освіти між Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій та  «HUAWEI  UKRAINE» відбулося урочисте вручення сертифікатів студентам, що успішно завершили курс навчання.

За результатом програми дуальної освіти лише 16 студентів з всієї України отримали сертифікати від «HUAWEI UKRAINE», тому ми раді бачити серед кращих — студента третього курсу ДУІКТ освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» — Максименка Дмитра, який успішно склав фінальний іспит та підтвердив високий рівень здобутих навичок в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Отримання дуальної освіти від «HUAWEI UKRAINE» та ДУІКТ є виграшною стратегією для студентів, оскільки вони отримують якісну освіту, цінний практичний досвід та можливость розвивати свої навички в сучасних технологіях. Така освіта допомагає їм побудувати успішну кар'єру та стати конкурентоспроможними на ринку праці.

Співпраця ДУІКТ з такими гігантами ІТ та телекомунікаційної індустрії як «HUAWEI UKRAINE» здійснюється для надання якісної освіти та подальшому успішному працевлаштуванню наших студентів. Дуальна форма навчання поєднує теоретичні знання з практичними навичками, що дає студентам велику перевагу на ринку праці. Однією з головних переваг отримання дуальної освіти є можливість отримати цінний досвід роботи в провідних компаніях ІТ та телекомунікаційної галузей. Студенти мають можливість працювати на реальних проектах, спілкуватися з професіоналами галузі та отримувати цінні поради від досвідчених фахівців. Це дозволяє їм отримати не лише теоретичні знання, але і практичний досвід, який буде корисним у подальшій кар'єрі.