Візитка першокурсника

10:30, 02-12-2023

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбувся урочисто-розважальний захід «Візитка першокурсника», в якому взяли участь студенти першого курсу кафедри Телекомунікаційних систем та мереж від навчально-наукового інституту Телекомунікацій.

«Візитка першокурсника» - це унікальна нагода для студентів університету проявити себе, показати свої вміння і розкрити приховані таланти. А також, це можливість позмагатися в конкурсі за найкращу візитку першокурсника серед інститутів університету.

Наша команда показала цікаві виступи та отримала нагороду в номінаціях «Відкриття конкурсу» і «Краще оформлення сцени».