(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Лицарі цифрового світу: тернопільські студенти знайомляться із кафедрою Комп’ютерної інженерії ДУІКТ

14:18, 27-11-2023

Кафедра Комп'ютерної інженерії активно розширює сферу співпраці зі школами, ліцеями та коледжами у різних куточках країни.

У понеділок, 27 листопада, ми відзначили поглиблення співпраці, представивши можливості навчання на кафедрі Комп'ютерної інженерії ДУІКТ студентам Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола у місті Тернопіль.

Учасники отримали рекламні буклети кафедри Комп'ютерної інженерії та стікери з логотипом кафедри.

Ми висловлюємо надію, що це лише початок спільного шляху, і будемо раді вітати студентів Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола серед наших навчальних вихованців у сім'ї кафедри Комп'ютерної інженерії ДУІКТ в Києві!