(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Застосунок "Розклад ДУІКТ" для Iphone

19:24, 23-11-2023

Освітня програма «ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» спрямована на підготовку фахівців з розробки програмного забезпечення різного призначення з використанням сучасних підходів та технологій проектування. Саме тому, студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення отримують актуальні знання в галузі інформаційних технологій і програмування, а прикладом вдало засвоєних знань є здобутки студентів та випускників кафедри. Як студент освітньої програми "Інженерія програмного забезпечення" — Савіцький Вячеслав Андрійович. Одна із його розробок застосунок "Розклад ДУІКТ" під iPhone із зручним інтерфейсом та анімацією, що дозволяє:

• "шерити" в чати розклад на день;
  • отримувати Push-сповіщення за 5 хвилин до початку заняття до обраного Вами розкладу;
  •  переглядати розклад студентів, викладачів і аудиторій;
  • відкривати застосунок одразу на обраному розкладі, для цього потрібно "зафейворити" потрібний розклад.

Встановити "Розклад ДУІКТ" під iPhone можна перейшовши за посиланням.

Вітаємо та бажаємо нових здобутків і розробок!