Робота гуртка «Застосування C#»

12:04, 20-11-2023

Мета гуртка — набуття практичних навичок у розробці програмних додатків на мові C#, яка є дуже потужна і в той же час проста у використанні. Вона високо цінується сучасними ІТ- фахівцями і є хорошим вибором як для досвідчених програмістів, так і для тих, хто тільки почав освоювати програмування.

На гуртку «Застосування C#» студенти використовують C# для:

• розробки сайтів, навчаючись створювати динамічні вебсайти на платформі .NET та на програмному забезпеченні з відкритим кодом;
  • розробки програм і додатків, специфічних для архітектури платформи Microsoft;
  • розробки додатків для мобільних пристроїв;
  • розробки ігор під Unity 3D;
  • розробки власних проектів.

Дякуємо учасникам гуртка за активну роботу та запрошуємо всіх бажаючих долучитися до роботи гуртка, що проводиться щочетверга кафедрою Інженерії програмного забезпечення!