Форум обміну думками студентів інституту телекомунікацій

11:06, 20-11-2023

Студенти першого курсу груп МТД-11, МТД-12, МТД-13, МТД-14 та п’ятого курсу АРДМ-51, АРДМ-52, АРДМ-53 кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Навчально-наукового інституту телекомунікацій взяли участь у заході, який відбувався в студентському центрі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за участі Студентської ради під назвою «Зв’язки з громадськістю» напередодні Міжнародного дня студента. Студенти обмінювалися своїми першими враженнями навчання в університеті, спілкувались про студентське та громадське життя. Також, на заході було представлено у вигляді доповідей-презентацій нові ідеї стосовно свого бачення діяльності студентської спільноти університету.

Для учасників заходу була представлена експозиція сучасного обладнання, яке використовується для проведення навчальних занять в Навчально-науковому інституті телекомунікацій.

Одним із самих сучасних способів доступу до мережевих ресурсів є використання глобальної супутникової системи Starlink, який вивчається на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій. На кафедрі вивчаються не тільки телекомунікаційні системи, але і безпілотні літальні апарати, що використовують безпроводові канали зв'язку для передачі інформації. Окрім основного навчання, на кафедрі функціонує гурток «Підготовка операторів БПЛА», де студенти вивчають важливі аспекти пов’язаних з безпілотними літальними апаратами (БПЛА), здобувають навички та знання щодо принципів роботи, керування, технічного обслуговування і безпечного використання БПЛА.

Вступайте на кафедру МВТ та отримуйте перспективні уміння та знання в галузі телекомунікацій та інформаційних технологій!

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;