(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Талановита людина - талановита в усьому!

10:28, 10-11-2023

Кравченко Ірина - одна з найкращих студенток кафедри Комп’ютерної інженерії Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій.

Старанна, наполеглива в навчанні та активна в студентському житті. Постійна учасниця всіх заходів та гуртків кафедри й інституту.

А ще Ірина прекрасна та дбайлива наставниця для студентів першого курсу. Має неперевершене вміння підтримати та надихнути.

Сьогодні завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії Наталія Олександрівна Лащевська, в присутності одногрупників, вручила Ірині подяку батькам від імені ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Володимира Борисовича Толубка.

Вже за декілька днів Подяка, де керівництво університету щиро дякує батькам за виховання такої неймовірної доньки, опиниться в руках батьків Петра та Наталі Кравченко!

Державний університет інформаційно комунікаційних технологій завжди підтримує своїх студентів у їх досягненнях! Нам є ким пишатись!

Фотографії