(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Вітання з присвоєнням вченого звання доцента

13:08, 08-11-2023

Вся університетська спільнота щиро радіють і вітають викладачку кафедри менеджменту, кандидата економічних наук Парій Людмилу Віталіївну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри менеджменту.

Відповідно до наказу МОН України №1309 від 25.10.2023р. «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» кандидату економічних наук Парій Людмилі Віталіївні присвоєне вчене звання доцента кафедри менеджменту.

Колектив кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій щиро вітає Л.В. Парій  із вагомим здобутком, який став визнанням її наукових і навчально-методичних досягнень. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, творчої наснаги, нових успіхів і досягнень в науковій та освітній діяльності!