Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
        

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Укр.
   

Спеціальність «Економіка»: вчимо реалізовувати бізнес-ідеї

11:33, 02-10-2023

"Самі по собі ідеї цінні,
але будь-яка ідея, врешті-решт, — тільки ідея.
Завдання в тому, щоб реалізувати її практично."

Генрі Форд

 


Розпочався новий навчальний рік. Наші студенти вже поринули у цікавий світ корисних знань і практичних навичок. Нагадуємо, що унікальність освітніх програм з економіки в нашому Університеті полягає у підготовці висококваліфікованих фахівців, які володіють теоретичними знаннями й практичними навичками і здатні вирішувати такі професійні завдання:

  • керівництво ІТ-компаніями і проєктами;
  • аналітика бізнес-процесів з використанням провідних програмних продуктів;
  • поглиблена економічна діагностика і фінансове планування;
  • створення, розвиток і масштабування власного бізнесу в умовах цифрової економіки;
  • цифровізація бізнес- процесів на основі сучасних технологій;
  • управління розвитком персоналу з метою підвищення прибутковості підприємства

У сучасному світі власний бізнес - це не просто обраний шлях, але і шлях, який потребує якісного аналізу і творчого мислення. На кафедрі економіки ДУІКТ студенти вчаться не лише теоретичним аспектам бізнесу, а й застосовують сучасні методи та інструменти розвитку підприємницьких ідей.

Одним із ключових методів, над яким студенти працюють в рамках курсу "Засади відкриття власного бізнесу," є метод рефлексії над ідеєю. Цей метод спрямований на те, щоб допомогти аналізувати ідеї на більш глибокому рівні.

Метод рефлексії базується на категоризації свого ставлення до ідеї по чотирьох напрямках:

  1. Пристрасть: Спитайте себе, чи ця ідея заслуговує на вашу страсть? Чи вона вас вдихновлює і викликає справжній інтерес?
  2. Хоббі: Чи може ця ідея стати вашим хоббі? Чи вона приносить вам радість, коли ви її обговорюєте чи працюєте над нею? Чи вона вже є вашим хоббі?
  3. Експертиза: Подумайте про свої знання та навички. Чи володієте ви необхідною експертизою для реалізації цієї ідеї? Де взяти ці знання?
  4. Вміння: Які вміння вам знадобляться для втілення ідеї у життя? Чи готові ви їх навчитися чи знайти людей, які можуть це зробити разом з вами?

Застосування цього методу допомагає краще зрозуміти, чого може бракувати вашій ідеї, а також допомагає виявити потенційні області для співпраці та розвитку. Крім того, важливо пам'ятати, що ваша страсть та інтерес до ідеї є ключовими моментами у власному бізнесі.

Пам'ятайте, що успіх супроводжує тих, хто не лише мріє, але й діє. Розвивайте свої ідеї, вірте в себе і прагніть до досягнень!

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 643