XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Яка освіта необхідна менеджеру?

21:11, 21-09-2023

Перше, що спадає на думку: «Чи на справді потрібна саме економічна освіта менеджеру?» Бо робота менеджера – це фінанси та звіти. Думає багато людей.

Але як показує практика, багато успішних менеджерів, які не мають економічної освіти, не відчували у зв'язку з цим ніяких ускладнень та це не впливало на успішність їх кар'єри та бізнесу.

Праця керівника характеризується більшою організацій­ною свободою і самостійністю, високою складністю і нестабільністю, а тому її важко оцінювати і нормувати. Висока відповідальність, імовірнісний характер праці і стресові ситуації вимагають віднесення роботи керівника до категорії важких видів діяльності. Отже, ефективне управління передбачає наявність у керівника цілої низки певних якостей, які можна отримати завдяки навчанню в ДУІКТ. Бо саме в нашому університеті велика кількість практичних занять. Наша кафедра надає змогу студентам пройти велику кількість курсів, за рахунок чого потім студент вже має певні конкурентні переваги перед іншими.

Навчаючись на спеціальності 073 «Менеджмент» ви починаєте вивчати професійну англійську вже з 1 курсу,  а з 3 курсу матимете змогу прослуховувати повністю професійну дисципліну англійською мовою.

Англійська мова дозволяє розширити сферу діяльності вашому напрямі. Навички англійської мови також можуть стати фундаментом для стрімкого кар’єрного зростання  амбітного менеджера.

Читайте також
Переглядів: 216