XL

І.М.Кучерук, І.Т.Горбачу, П.П.Луцик
24.73 Мб
Посібник
У книжці систематично викладено фізичні основи механіки і молекулярної фізики. Головну увагу приділено розкриттю фізичного змісту і сучасного розуміння основних законів і понять механіки та молекулярної фізики, обгрунтуванню фундаментальних теорій і встановленню меж їх застосовності
Автор:
В.В. Погосов, Ю.А. Куницький, А.В. Бабiч, А.В. Коротун, А.П. Шпак.
14.57 Мб
Посібник
Дано огляд сучасного стану нанотехнологiй та наноелектронiки. Викладаються результати дослiджень поверхнi; кластерiв атомiв i кластерiв вакансiй; кiнетичних властивостей низькорозмiрних систем i кластерної плазми; процесiв розсiювання i локалiзацiї позитронiв у металах, рiдинах i кластерах. Послiдовно описанi деформацiйна i температурна залежностi роботи виходу електронiв. Розглянуто оптичнi i магнiтнi властивостi наноплiвок та нанокомпозитiв. Описано кулонiвськi та квантовi ефекти в одноелектронних транзисторах на кластерних структурах. Наведено чимало прикладiв використання маловимiрних структур.
Ю. М. Поплавко, О. В. Борисов, В. І. Ільченко
8.49 Мб
Посібник
Розглянуто елементарні наукові засади та напрями розвиткутвердотільної інтегральної електроніки (мікроелектроніки), фізичніоснови нового напряму – наноелектроніки, що охоплює нову науково-технічну галузь – магнітоелектроніку (спінтроніку), а також численнібіологічні й технологічні аспекти нанотехнологій. Посібник підготовлено на основі багаторічного досвіду читаннялекцій з курсу та з використанням оригінальних публікацій авторів угалузі застосування діелектричних матеріалів у мікроелектроніці.Для студентів вищих навчальних закладів технічних і фізичнихспеціальностей у галузях електроніки, мікроелектроніки тананотехнологій.
1.4 Мб
237 Кб
Книга
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇщодо самостійної роботи студентівденної форми навчання за напрямками. Сучасні системи зв’язку і телекомунікацій розвиваються у таких напрямках, які маютьзабезпечити достатню високу швидкодію, радіаційну, термічну і хімічну стійкостівикористовуваних матеріалів, можливість одночасної передачі великої кількості інформації,неможливість проникнення у системи зв’язку з метою зняття інформації, мікромініатюризаціюприладів і систем, тощо. Таким вимогам задовольняють системи, у яких носієм інформації єсвітло видимого та ближнього інфрачервоного діапазонів, а передавачами, перетворювачами таприймачами інформації ─ волоконно-оптичні світловоди, схеми інтегральної та когерентноїоптоелектроніки, різного типу модулятори та фотоприймачі світла відповідно.
Б.В. Коробіцин, В.Е. Горбачов
524 Кб
Методичні рекомендації
Автор:
І.Р.Зачек, В,М. Середа та ін.
2.19 Мб
Посібник
Підручник написаний у відповідності з програмою по фізиці для студентів вищих навчальних закладів. Він складається з десяти розділів, в яких викладені фізичні основи механіки, молекулярної фізики і термодинаміки, електростатики, постійного струму, електромагнетизму, хвильової оптики, квантової природи випромінювання, фізики атомів і молекул, фізики атомного ядра та елементарних частинок, елементи фізики твердого тіла. Для студентів вищих навчальних закладів технічного профілю.
Трофимова Т.И.
Книга
Підручник створено відповідно до програми з фізики для студентів вузів. Він складається з семи частин, в яких викладаються фізичні основи механіки, молекулярної фізики і термодинаміки, електрики і магнетизму, оптики, квантової фізики атомів, молекул і твердих тіл, фізики атомного ядра та елементарних частинок. В підручнику встановлюється логічний зв'язок між класичною і сучасною фізикою.
Савельев И.В.
7.66 Мб
Книга
Підручник створений для ознайомлення студентів з основними ідеями і методами фізики. Особлива увага приділена поясненню фізичних законів та їх застосуванню. Курс призначений як для втузів з розширеною програмою з фізики, так і для втузів із звичайною програмою.
Автор:
Сусь Б.А., Заболотний В.Ф., Мисліцька Н.А.
9.6 Мб
Посібник
Даний посібник є другим виданням курсу лекцій із загальної фізики, який доповненийкомп'ютерним варіантом. Призначений для самостійної роботи студентів під час аудиторних занять і на самопідготовці, а також для заочного і дистанційного навчання. Через гіперпосиланнязабезпечується можливість детального і послідовного розгляду лекційного матеріалу, складнихдоведень, наочного пояснення фізичних явищ та процесів за допомогою анімацій, відеозйомокдемонстрацій, ознайомлення з життям і діяльністю вчених тощо. Посібник має професійну орієнтованість, містить приклади застосування фізичних явищ врадіотехніці, задачі фахового спрямування, методичні рекомендації для їх розв'язування, питаннядля контролю.

Фізика оптичного зв’язку

Фізичні процеси в цифрових пристроях

Основні критерії пошуку
Назва, автор, рік випуску