XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Відгуки студентів та випускників

Загальна інформація
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Дистанційне навчання
Викладацький склад
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота зі студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо на навчання
Матеріальна база
Конференції та семінари
Методичні рекомендації
Практика
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітніх програм
Отримати консультацію
Відгуки роботодавців
Партнери кафедри
Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників
Академічна доброчесність

Відгуки студентів та випускників

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "029 - Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедри Документознавства та інформаційної діяльності та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Бондаренко Марія

Я навчаюся в Державному університеті телекомунікацій вже шостий рік поспіль і не пожалкувала про власний вибір жодного разу. Навчанням я задоволена, адже освоєння магістерської освітньої програми «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» надає мені можливість вивчити багато нових і цікавих дисциплін, які допомагають мені продовжити наукову діяльність – написати кваліфікаційну магістерську роботу.

Серед дисциплін мені найбільше до вподоби «Менеджмент організацій», де розглядаються суть та види управлінських об’єктів, методи й моделі управлінських процесів, методи експертних оцінок та інші елементи менеджменту, які я використовую під час практичної діяльності. 

Освоєння навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень у галузі», яку викладає доктор економічних наук, професор Виноградова О.В., дає мені теоретичні основи та практичний інструментарій процесу наукової діяльності, ознайомлює з методологічними та методичними основами виконання наукових досліджень, оформленням результатів досліджень та їх використання в практичній діяльності, що є суттєвою допомогою в написанні магістерського дослідження.

Годзь Вероніка

Мені до вподоби, що здобувачі, які навчаються за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю», здатні розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми у професійній діяльності й можуть обіймати первинні посади аналітика консолідованої інформації, аналітика комунікацій (крім комп’ютерів), менеджера з адміністративної діяльності, керівника прес-служби, начальника відділу науково-технічної інформації та інші керівні посади, оскільки плани на майбутнє у мене амбітні.

Викладання в університеті проводиться державної мовою, іноземною мовою (англійською) викладають окремі дисципліни, які формують професійні компетентності. Увесь процес навчання спрямований на засвоєння знань, умінь і навичок для подальшого застосування у практичній діяльності.

У роботі на фірмі я застосовую знання основ педагогіки і психології, які отримала на 5 курсі. Нас навчили володіти культурою мови та мислення, вміти узагальнювати, аналізувати і синтезувати інформацію, пов’язану з її пошуком, накопиченням, зберіганням та використанням.

Використовую у роботі й прикладні соціо-комунікативні технології для організації ефективного спілкування на професійному, науковому та соціальному рівнях на засадах толерантності, діалогу і співробітництва.

Усім своїм друзям раджу Державний університет телекомунікацій!!!

Палій Юлія 

Доказом якості навчання в цьому університеті для мене стали знайомі, які в минулому були студентами цього закладу. Я навчалася на заочній формі. Якось думалося, що знання здобуду такі собі. Але ні, знання чудові, добрим словом завжди згадую викладачів. Суперові навчальні аудиторії, особливо навчальна лабораторія «Віртуальний офіс», де відбувалися заняття з електронного документообігу. Я працюю у відділі кадрів, тому знання й навички, отримані протягом років навчання, мені ой як знадобилися.

Під враженнями від процесу навчання я вирішила вступати до магістратури. Зараз навчаюся за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю». Учитися важко, але цікаво. Практичні навички, здобуті за період навчання, наукові пошуки важливі для мого кар’єрного зростання.

 


Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
  Україна, 03680, м. Київ,
  вул. Солом'янська, 7, каб. 411
тел.: (063)505-06-28, (099)428-30-46
E-mail: vtm76@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 10 407