XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Англійської мови

Загальна інформація

Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Наукова діяльність
Робота із студентами
Новини та події
Контактна інформація
Бібліотека
Методичні рекомендації
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Електронні ресурси ОПП
Дистанційне навчання

Загальна інформація

TODAY A READER, TOMORROW A LEADER.

Кафедра англійської мови є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту Телекомунікацій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Інноваційний зміст навчання кафедри забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній-роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує професіоналізм наших випускників і стовідсоткове отримання ними першого високооплачуваного робочого місця.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що студентів ми зобов’язані навчати тому, що потрібно і як потрібно – теоретично і практично.

Зміст навчання визначається як відповідними сучасними міжнародними рівневими мовними стандартами/нормами, так і кращими передовими мультимедійними рівневими підручниками з англійської мови, підготовленими в Великій Британії фахівцями з Оксфордського, Кембріджського університетів, а також з Міжнародного освітнього Центру “Пірсон”.

Перелік відповідних підручників зі сфери ІТ та телекомунікацій подано у розділі “Бібліотека” кафедри.

 

На підставі існуючої нормативно-правової бази та відповідних міжнародних рекомендацій кафедра здійснює навчання, а також перевірку та оцінювання рівня мовних знань та сформованості вмінь мовленнєвої діяльності з англійської мови.

Одна з обов'язкових умов роботи кафедри – це регулярне підвищення кваліфікації, участь у методичних семінарах, тренінгах та відвідування конференцій. Метою кафедри є якісне навчання англійської мови на освітньо-кваліфікаційних рівнях “Бакалавр”, “Магістр”, “Доктор філософії” за всіма спеціальностями та спеціалізаціями технічного та гуманітарного напрямів обсягом 6 годин навчальних занять на навчальний тиждень.

Академічна програма розроблена на основі комунікативного методу навчання, найефективнішою методикою згідно зі світовими стандартами, з залученням автентичних англомовних матеріалів, моделюванням реальних мовленнєвих ситуацій у повсякденному житті та професійному середовищі. Практичні заняття проводяться у сучасних мультимедійних мовних лабораторіях 4-го покоління, які відповідають українським та світовим стандартам.

 
 

Курс англійської мови для студентів бакалаврських програм І та ІІ курсів розрахований на поступове ґрунтовне оволодіння загальною англійською мовою та англійською за фаховим спрямуванням. Протягом першого та другого семестрів студенти формують базову мовну компетентність на рівнях А2-В1 та опановують необхідні навички аудіювання, читання, говоріння та письма. Третій та четвертий семестри курсу спрямовані на подальший розвиток студентами набутих знань та вмінь з англійської мови (рівні В2-С1).

Крім того, кафедра Англійської мови пропонує кілька програм курсів з англійської мови. Програма курсів включає роботу над усіма мовними навичками, а робота на заняттях побудована таким чином, щоб кожен студент міг досягти бажаного результату по завершенню курсу.

Кафедра Англійської мови співпрацює з роботодавцями, міжнародними навчально-науковими установами, такими як British Council, Пірсон центр, Американський ресурсний центр. На договірній основі кафедрою організовано співпрацю з Міжнародним навчально-науковим центром Pearson-Dinternal, з можливістю видачі міжнародних сертифікатів за встановленим порядком. За підсумками навчального року планується здійснювати сертифікацію студентів (перевірку, оцінювання і видачу сертифікатів) за умов успішного виконання програмних вимог.

 

Впроваджена в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій система навчання англійської мови відіграє важливу роль як фактор професійного зростання фахівців, так і сприяє забезпеченню їхньої мовної взаємосумісності при роботі на міжнародному рівні (в міжнародних компаніях та ін.).

Це значною мірою підвищує можливості працевлаштування наших випускників та забезпечує їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ І АСПІРАНТИ!

Бажаємо вам успіхів і удачі в складній справі навчання англійської мови!

Facebook: https://www.facebook.com/

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій 
Україна, 03680,  м. Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 305, 328
E-mail: kaf.am328@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 40 532