Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Загальна інформація

Викладацький склад
Вступ 2023
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Матеріальна база
Партнери кафедри
Робота із студентами
Відгуки студентів
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам
Новини та подіі
Бібліотека
Контактна інформація
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання
Академічна доброчесність

Загальна інформація

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Спеціальність 076 Підприємництво та торгівля -
найсучасніша спеціальність майбутнього мільйонера!

 Переваги навчання на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

 Положення про кафедру Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності


Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями бакалавр та магістр зі спеціальності 076 - «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – найсучасніша та найбільш затребуваніша спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

Коли ми говоримо про спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», то маємо на увазі, в першу чергу, широкі можливості, які відкриваються. Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються.

Для підготовки фахівців за вищезгаданою спеціальністю важливим аспектом в процесі навчання студентів є формування у них теоретичних знань та практичних навичок у відповідності до вимог ринку праці й роботодавців, та, у відповідності до нової інноваційної Національної системи кваліфікацій.

Випускники спеціальності – конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій. 

Випускники спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" отримають ефективний спосіб здійснення своїх бажань, оскільки отримання прибутку з цінних паперів, правильне інвестування, витяг фінансової вигоди від коливань валютних курсів — це ефективний спосіб стати успішним в майбутньому, та реальний крок до заробітку свого першого мільйону. Адже майбутні мільйонери навчаються саме у нас.

 
 

Випускник спеціальності може бути затребуваний на (в): підприємствах будь-яких галузей економіки, форм власності та організаційно-правових форм господарювання; державній службі; товарній, фондовій та валютній  біржі; агентствах з реклами та маркетингових досліджень; кадрових агентствах; агентства з  нерухомості; сферах міжнародної торгівлі та туризму; інвестиційних компаніях; страхових компаніях; банківських та фінансово-кредитних установах; дилерських та брокерських компаніях; інвестиційні, трастові, майнові фондах; рекламні, інформаційні компанії; навчальних закладах.

ПІДПРИЄМЦІ – ЗАСНОВНИКИ ВЛАСНОЇ СПРАВИ ЗА БУДЬ-ЯКИМ ВИДОМ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 “ПІДПРИЄМНИЦТВО ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ”:
посилено вивчається  англійська мова, що дозволяє надати студентові мовні знання на рівні В2 для проведення перемовин, впевненого та вільного спілкування.
викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності володіють іноземною мовою, мають сертифікати рівня В2 зі знання англійської, що дозволяє їм викладати  фахові дисципліни за вибором студента англійською на 3-4 курсах
не менше 50% занять є практичними, тобто наш випускник вміє виконувати завдання та покладені на нього обов’язки  одразу після закінчення навчання в університеті

Тісна співпраця та взаємодія з партнерами кафедри, їх постійна участь у формуванні освітньої програми дозволяє вести підготовку наших студентів відповідно до професійних компетенцій, яких мають набути студенти в процесі навчання.

Партнерами кафедри чітко сформовані компетенції, яких має набути студент в результаті навчання, які є основою у формування компетентісного підходу підготовки фахівця і враховуються при складанні планів, а в подальшому вивченні освітніх компонент.

Проведення практик студентів проходить у компаніях-партнерах кафедри, що дозволяє вивчити та опанувати специфіку роботи на підприємствах на практиці й одночасно підвищити інтерес до навчання студентів.

Завдяки співпраці з компаніями-партнерами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Центром сертифікованого навчання ТОВ «ПРОКОМ» та ТОВ «М.Е.ДОК», наші студенти під час навчання отримують сертифікати, що порівняно з іншими закладами вищої освіти, дає можливість випускникам Державного університету телекомунікацій бути конкурентним на ринку праці та отримати перше високооплачуване робоче місце не тільки в Україні, а й в міжнародних компаніях

Кафедра має найсучасніше обладнання останнього покоління від компаній-партнерів, з якими укладено договори про співпрацю: ТОВ «М.Е.ДОК», ТОВ «Проком», Спілка автоматизаторів бізнесу, Торгово-промислова палата України, Союз бірж України, Українська фондова біржа. Це дозволяє нашим студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями й навиками роботи на престижних посадах.

Також фахівці-практики компаній-партнерів залучаються до навчального процесу, а саме:

  • керівник ЦСН «ПРОКОМ» - Столярчук Ірина Аркадіївна,
  • представник ТОВ «М.Е.ДОК» - Кім Артем Сергійович,
  • директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЮФК Ментор» - Грибінюков Ігор Петрович
 
 

Надання сучасних теоретичних знань, практичних вмінь та навиків для успішного здійснення підприємницької діяльності, відкриття та ведення власного бізнесу в умовах сучасних ринкових відносин, трейдингу, провадження торговельної діяльності нашим студентам забезпечується за рахунок викладання дисциплін на високопрофесійному рівні викладання професорько-викладацьким складом кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Викладачами кафедри активно провадиться науково-дослідна робота, яка посилює практичну вагомість та інформативність матеріалів, що надаються студентові, а результати їх досліджень знаходять висвітлення в монографіях, публікаціях у фахових національних і міжнародних виданнях, доповідаються на міжнародних та всеукраїнських конференціях, круглих столах, семінарах, а головне – використовуються для розвитку і посилення конкурентних переваг підприємствами та організаціями з якими співпрацює кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

 

Більшість викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності володіють іноземною мовою, п’ятеро мають сертифікати рівня В2 зі знання англійської, що дозволяє їм викладати фахові дисципліни за вибором студента англійською  на 3-4 курсах.

Для проведення практичних занять на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності створено навчальну лабораторію «Онлайн лабораторія бізнесу».

 
 
 

Завдяки наявності в лабораторії спеціалізованого програмного забезпечення 1С: Підприємство 8, BAS ERP, M.E.Doc, студенти на практиці опрацьовують: розробку бізнес-проєктів інноваційних ідей, діагностують результати фінансово-економічної діяльності суб’єктів господарювання, питання організації власної роботи та роботи команди, прийняття ефективних підприємницьких рішень на внутрішніх та зовнішніх ринках, застосування на практиці нормативно-правового регулювання та форми взаємодії суб’єктів ринкових відносин, опрацьовують навички систематизації документообігу та відпрацьовують схеми замовлень і купівель продукції та послуг.

Слід зазначити, що більше 50% занять є практичними, тобто наш випускник вміє виконувати завдання та покладені на нього обов’язки одразу після закінчення навчання в університеті.

Якщо Ви бажаєте навчатися інноваційно, бути фінансово незалежним і започаткувати власний бізнес, отримувати знання та навички, які сформують Вас компетентними, прогресивними, сучасними та затребуваними на ринку праці, то Ваш вибір – це підприємництво, торгівля та біржова діяльність!

 
 

 

Не втратьте можливість вступити на одну з найпрестижніших спеціальностей! 

Майбутні мільйонери навчаються тут!

Умови вступу на спеціальність

Вартість навчання : 28300 грн./рік

 

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитисьНатискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 505, 522
тел. (044) 249-29-19

oksana.zgurska@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 68 069
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа