XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Відгуки студентів

Загальна інформація
Викладацький склад
Вступ 2023
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Матеріальна база
Партнери кафедри
Робота із студентами
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам
Новини та подіі
Бібліотека
Контактна інформація
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання
Академічна доброчесність

Відгуки студентів

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Хомич Олександра - випускниця 2023 року


Нігруца Мирослава - студенка 4го курсу
Жовтень 2023


Оленіч Оксана - випускниця 2023


Крюкова Анастасія - студентка 3го курсу
Вересень 2023


Всім привіт! Мене звати Аліна. Якщо ти ще досі вагаєшся з приводу навчання в нашому університеті, то ця історія саме для тебе!

Ще з дитинства мене цікавили різні кондитерські, а саме: як вони влаштовані, хто в них працює, як все відбувається та як можна приготувати каву та десерти. Тому я мріяла про те, що коли я виросту, то буду готувати найсмачніші десерти та  найароматнішу каву для гостей.

Коли прийшов час обирати університет, я ретельно вивчала спеціальності, читала відгуки про навчальні заклади, історії студентів, також була присутньою на днях відкритих дверей. Мій вибір пав на Державний університет телекомунікацій – одразу гостинно прийняли, провели екскурсію по університету, відповіли на всі запитання, які мене цікавили. Було важливо, щоб викладачі дійсно були зацікавлені в предметі, який викладають, щоб були вечірки для студентів, можна було розкрити творчий потенціал, брати участь у різноманітних заходах по бажанню. Це все дійсно допомагає розкритися та «знайти себе» на етапі навчання.

На той час йшов перший набір на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Те що треба! Я зрозуміла, що саме на цій спеціальності я зможу навчитися керувати бізнесом, дізнаюся усі ключові секрети роботи з документацією, керуванням персоналом, часом, правами. Ці напрямки є дуже важливими в роботі підприємця, адже побудувати дійсно міцний бізнес – не просто.

Було круто, що викладачі готові допомагати та направляти на любому етапі навчання. Можна сказати, що спільна робота між студентом та викладачами мені допомогла набратися впевненості та повірити в свою мрію – відкрити власну кондитерську! Ще на другому курсі університету з допомогою викладачів написала бізнес-план та почала думати як його реалізувати. Спочатку я влаштувалася  в одну з кондитерських Києва та поєднувала роботу з навчанням. Ми готували солодощі та смачну каву. Мені настільки подобалося працювати в цій сфері, що вже через півроку я стала адміністратором і це мені допомогло накопити гроші на Sturt-up власної кондитерської.

Мене надихали історії підприємців, які вірили в свої сили, не боялися помилок та вчилися на них. Їх історії мотивують на дії.

Після закінчення університету, у мене вже був досвід роботи та знання, тому я вирішила спробувати відкрити власну кондитерську. Спочатку було трішки важко, але завдяки підтримці викладачів, близьких друзів та родичів, а також знанням, отриманих в Державному університеті телекомунікацій – все вдалося! Зараз  це успішний бізнес, який продовжує розвиватися та в майбутньому планується його розширення.

Тож, потрібно вірити в свої сили, мрії та гарно вчитися!

Маковійчук Аліна - випускниця 2020 року
Жовтень 2020


Я, Підгірний Артем Сергійович, з славетного міста Енергодар. Ще зі шкільних років я розумів, що не хочу працювати на когось, а хочу, щоб хтось працював на мене. Також я розумів, що для успішного ведення бізнесу, в будь-якій сфері, має бути наявність спеціальної освіти, здатної створити основу стратегічного мислення, необхідну для правильного прийняття рішень. Тому спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» сама собою стала для мене пріоритетною, а Державний університет
телекомунікацій – як база повноцінних знань в сфері власного бізнесу.

Так я і став студентом Державного університету телекомунікацій спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». І жодного разу не пошкодував.

Під час навчання викладачі допомагали розкривати якості організованого, дисциплінованого підприємця, здатного управляти не тільки поведінковими мотивами підлеглих, а й проявляти себе в будь-якій ситуації. Присутність численної кількості завдань і проблем, що вимагають правильного рішення, створення ситуації наближеної до реальної, допомогли мені скласти власний бізнес-план, на основі якого я і започаткував власний бізнес: відкрив своє кафе у рідному місті Енергодарі, а вміння направляти отримані знання у потрібне русло дозволяють отримувати прибуток і розвиватися.

Тому для формування комплексного стратегічного мислення, набуття досвіду ведення власного бізнесу всім раджу вступати на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» до Державного університету телекомунікацій!

Підгірний Артем – випускник 2020 року
Жовтень 2020


Я, Полякова Анна Сергіївна, вступила у 2016 році до Державного університету телекомунікацій на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

З дитинства я мріяла бути «businesswoman». Після закінчення школи я обирала з декількох університетів та зупинила свій вибір на Державному університеті телекомунікацій, оскільки приїхавши сюди на екскурсію мені сподобалася тепла, дружня атмосфера в цьому університеті, просторі, обладнані новітньою технікою аудиторії та доброзичливий викладацький колектив.

З першого дня навчання я була старостою групи. Навчатися дуже цікаво, студентів з перших занять готують до того щоб вони самі змогли відкрити власний бізнес, правильно його реалізувати, оцінити ризики та багато іншого. На другому курсі університету я почала складати бізнес-план, я довго все прораховувала, радилася з викладачами, вони мене завжди підтримували та наставляли. 

В бізнесі дуже важливо мати ентузіазм, бути готовим працювати дуже багато та наполегливо, постійно навчатися новому для того щоб йти вперед і бути впевненим у завтрашньому дні.

На 4 курсі я відкрила свій власний Інтернет магазин одягу. В майбутньому я планую розширювати свій бізнес та відкрити шоу-рум у місті Києві і не тільки. Я постійно цікавлюся новими тенденціями на ринку, оскільки дуже важливо в кожному бізнесі вміти його розвивати та придумувати щось нове.

Хочу порадити всім хто планує відкрити свій власний бізнес найголовніше це не боятися! «Найбільший ризик – не приймати будь-які ризиковані рішення … У світі, який змінюється дуже швидко, єдина стратегія, яка гарантовано потерпить невдачу – не ризикувати» – Марк Цукерберг, засновник соціальної мережі Facebook.

Всім хто планує відкрити власний бізнес також раджу прочитати книгу Джона Кехо «Гроші, успіх і Ви». Книга присвячена психологічним аспектам досягнення успіху в будь-якому бізнесі.

Тож навчайтеся і йдіть до своєї мети та не бійтеся що не вийде, бійтеся що не спробуєте!

Полякова Анна – випускниця 2020 року
Жовтень 2020


Я студентка Державного університету телекомунікацій, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Навчанням задоволена. Однозначно можу сказати, що викладачі цього університету професіонали своєї справи. За весь час не виникало ніяких непорозумінь, всі викладачі йдуть на зустріч та до кожного знаходять індивідуальний підхід. Також дуже розвинена дистанційна система, навчання вдома проходять так само успішно як і в університеті, тому не виникає ніяких проблем з отриманням знань навіть в умовах карантину. В цілому університет класний, атмосфера дружня, аудиторії забезпечені всім необхідним обладнанням. Задоволена, що навчаюсь саме в Державному університеті телекомунікацій.

Ткаченко Інна
Квітень 2020


Потрапивши в Державний університет телекомунікацій я ні на хвилину не засумнівалась, що зробила правильний вибір. Сплав досвіду і молодості професорсько-викладацького складу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, щільний зв'язок з партнерами кафедри, формують для нас-студентів-безкрайній майданчик для самореалізації. Якщо ви шукаєте місце, де будуть раді будь-якій вашій ідеї, де вам допоможуть втілити її в життя і дадуть для цього всі ресурси, не сумнівайтеся – Державний університет телекомунікацій- саме це місце.

Дроботенко Надія
Лютий 2020


Я навчаюсь в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» вже третій рік, і можу сказати, що я не помилився з вибором університету. Дуже подобається атмосфера, спрямована на роботу, лояльні, добрі викладачі, які завжди готові допомогти, постійно проводяться концерти, конкурси, перегляди фільмів, а також великим плюсом є невелика вартість навчання. Підсумовуючи, я задоволений, що обрав саме цей університет.

Влад Даценко
Січень 2020


Я навчаюсь на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на 3-му курсі. У Державному університеті телекомунікацій дуже розвинена дистанційна система прийняття та оцінювання знань та індивідуальної роботи студентів. Тобто студенту не обов'язково роздруковувати чи нести на флеш носії свою індивідуальну роботу, достатньо просто відправити її на електронну пошту кафедри або особисто викладача. Це дуже спрощує процес навчання, адже викладач може зразу надати свої правки щодо роботи студента. Також Державний університет телекомунікацій надає можливість викладачам загружати методичні матеріали та тести на хмарні ресурси, таким чином студенти мають доступ до теоретичного матеріалу весь час і можуть оцінити свої знання, відповідно ефективніше засвоїти матеріал. Мені дуже подобається навчатися в Державному університеті телекомунікацій!

Каленська Наталія
Січень 2020


У Державному університеті телекомунікацій мені подобається все. Викладачі освічені і чемні, викладають матеріал на 100% високопрофесійно і цікаво. На парах ми завжди дізнаємося щось нове, розширюємо свій кругозір . Також в університеті є буфет, в якому завжди свіжі та дуже смачні продукти

Оленіч Оксана
Листопад 2019

 

 


Вибираючи університет я керувалася декількома факторами. Це - відповідність ціни та надання сучасних якісних знань, хороші спеціалісти в своїй справі та післядипломне працевлаштування. ДУТ ідеально підходить під вище наведені критерії. Саме тому я без вагань подала заяву сюди, а згодом і вступила.

Верещак Вікторія
Листопад 2019

 


Я студентка першого курсу Державного університету телекомунікацій. Навчаюсь на спеціальності: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Можу виділити такі плюси навчання в нашому ВУЗі:

  • + освічені  педагоги
  • + гнучкий графік навчання (немає вікон)
  • + від гуртожитку до університету 1-2 хвилини пішки
  • + студцентр  (з буфетом та музикою),  де можна підготуватися до пар та просто відпочити на перервах

Болюк Алла
Листопад 2019


Я дуже хотіла стати підприємцем, тому цілеспрямовано шукала ВУЗ з цією професією. Я побувала на багатьох днях відкритих дверей, активно досліджувала інтернет джерела, але  нічого не привернуло особливої уваги, тому ідея вступати до вищого навчального закладу зникла взагалі. Моя  подруга давно обрала Університет, це був ДУТ, її вибір мене дуже зацікавив, а особливо та професія, про яку я мрію, подруга залишила мій номер на кафедрі, мені зателефонували та запросили в гості. Мені дуже сподобалось в університеті, дуже багате матеріально-технічне забезпечення, сам процес навчання спрямований на IT-технології, і вивчення Англійської мови, що на мою думку дуже важливо для сучасної людини, а тим паче підприємця.

Зараз я навчаюсь в ДУТ на першому курсі, та працюю, вдалося це суміщати, викладачі йдуть на зустріч, в онлайн режимі я можу працювати з викладачем, якщо не розумію завдання або була відсутня на парі. Буду однозначно рекомендувати заклад друзям.

Борохович Ольга
Вересень 2019


Коледж, в якому я навчалася, радив до вступу ДУТ, і багато наших викладачів навчалися тут, мене зацікавив цей заклад, оскільки всі відгуки були позитивні.  Я заповнила анкету на сайті, хотіла прийти на день відкритих дверей, але не дуже люблю такі заходи тому не пішла, але мені зателефонувала куратор на той час першого курсу Тетяна Вікторівна, і запропонувала прийти познайомитись, я погодилась. І Настав день коли я завітала в Університет, це був не день відкритих дверей  це була  можна сказати дружня зустріч, мене познайомили з першим курсом тієї професії за якою я хотіла навчатись, з завідувачем кафедри, студенти розказали як активно проходить студентське життя, конкурси краси, конференції і тощо., завідувач і куратор розказали про дружний колектив студентів и викладачів , показали фотозвіт про похід на пікнік. Атмосфера була супер, хотілось стати частиною цього дружнього колективу, про враження я розказала своїй подрузі. Зараз ми з подругою студентки першого курсу, студентки групи ПТБ-11, перші враження дуже позитивні, викладачі  прекрасні, активно працює студрада, залучення студентів до здорового образу життя, окрім навчання студенти активно залучаються за всіма напрямками  у свій вільний час.

Я бачу, що для нашого Університету і викладачів головне не працювати за шаблоном, не змушувати студента вчити, для них головне дати знання, та направити свої сили для нашого розвитку та професійного становлення.

Хомич Олександра
Вересень 2019


Шукаючи ВУЗ та професію я в першу чергу задавав собі питання: Зможу я знайти високооплачувану роботу після закінчення навчання? Я навчався в школі поряд з ДУТ, і живу поруч, саме тому знаю багато випускників своєї школи які навчаються в ДУТ, або навчалися та успішно працевлаштувались, що для мене важливо. Зараз я навчаюсь на першому курсі за професією Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, навчання цікаве та з використанням сучасних технологій, мені дуже зручно оскільки університет знаходиться  поряд з домом, мрію відкрити власну справу, і стати підприємцем.

Ус Данііл
Вересень 2019


Будучи студенткою ДУТ, можу сказати що університет дійсно гарний. Викладачі освічені, хороші спеціалісти в своїй справі та привітні. Подобається те, що вони завжди підготовлені до лекцій, мають багато цікавого та корисного матеріалу. Аудиторії оснащені всіма сучасними зручностями, тому навчання проходить ефективно.

Також перед вступом привабила адекватна ціна за навчання та можливість працевлаштування після навчання.

Хокімова Анна
Вересень 2019

 


При обранні ВНЗ та спеціальності мною розглядалися різні варіанти, але саме кафедра «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» в ДУТ мені сподобалась найбільше. Переконливо надавши аргументи актуальності й затребуваності спеціальності «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності», я обрала саме її. Відношення викладачів кафедри є теплим, відчувається повага й небайдужість до студентів. Навчання проходить досить цікаво й предметно. Викладачі завжди йдуть на зустріч студентові, пояснять, допоможуть зрозуміти, якщо матеріал був складним для засвоєння, що є надзвичайно важливим у процесі навчання. Весь матеріал, який ми маємо опанувати є в електронному вигляді. Зручно користуватися розкладом занять в додатку.

Вважаю, що ДУТ буде розвиватися та й надалі випускати висококваліфікованих фахівців. Я з впевненістю рекомендую вступати до Державного університету телекомунікацій на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Аліна Хуторна
Травень 2019


Я дуже довго не могла визначитися, яку саме спеціальність мені обрати, а тим паче, у який університет мені вступати. Через деякий час, мої однокласники почали розповідати про Державний університет телекомунікацій, після чого я все ж таки вирішила ознайомитися з ним й зайшла на сайт.

Ознайомилася з переліком спеціальностей, що пропонуються та до вподоби мені прийшлася спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Пройшов вже майже рік навчання, я з впевненістю можу сказати, що мені дуже подобається! Викладачі професійно та цікаво викладають свій матеріал. Сам університет дуже гарно облаштований, використовується сучасне обладнання для навчання, та інноваційний підхід у навчанні. Раджу абітурієнтам поступати саме на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та саме у Державний Університет Телекомунікацій!

Анна Сіненко
Травень 2019


З університетом я визначилася ще 6 років тому, так як тут навчався мій брат, але на іншій спеціальності. За всі ці роки роздумувала ким я хочу бути, яку спеціальність обрати, коливалась з вибором я до останнього дня, аж поки не відвідала кафедру «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності».

На даний час здала вже одну сесію і можу сміло називати себе студентом. За період навчання ні разу не було думки, що я вступила не на ту спеціальність або не той ВНЗ. Хочеться відмітити, що в ДУТ тепла й дружня атмосфера, по-доброму вимогливі викладачі, розвиваючі та практичні завдання, цікаві заняття. Постійно відбуваються заходи, де можна себе проявити й взяти в них участь. Після занять студенти збираються пограти в «Мафію», де можна знайти нових друзів та просто гарно провести час й поспілкуватися.

Також не обходиться без кураторської роботи, ми постійно збираємось, обговорюємо питання з приводу перебігу навчального процесу. Відвідуємо цікаві виставки, підприємства-партнери, заходи, пов’язані з опануванням матеріалів в межах дисципліни. Кожна група - це сім’я та навіть далеко від дому, маєш підтримку людей, які не байдужі до тебе. Якби можна було повернути час назад на початок вступної кампанії, то я б без роздумів подала документи лише в «Державний університет телекомунікацій» на спеціальність «Підприємство, торгівлю та біржову діяльність».

Отже, я раджу абітурієнтам обирати Державний університет телекомунікацій!

Євгенія Балим
Квітень 2019


Навчаюсь на 1-му курсі. Нe жалкую, що поступив в ДУТ. Тeпла атмосфeра, чудові й привітні викладачі, високий рівень викладання дисциплін.

Унівeрситeт дає можливість нe тільки вивчити базу, а й отримати додаткові знання, які знадобляться в майбутньому!

Раджу. Приєднуйтесь!

Родіон Войткевич
Квітень 2019


Минулого року я склала іспити та стала студенткою Державного університету телекомунікацій, але не першого курсу, а другого, бо розпочинала навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність» в іншому вищому навчальному закладі. Є бажання поділитися своїми враженнями від навчання, оскільки є з чим порівняти та виокремити певні переваги нашого університету.

Розпочавши навчання в ДУТ, одразу помітила істотні відмінності у викладанні матеріалу, адже лекція є більш цікавою, так як ви маєте змогу отримувати інформацію у вигляді презентацій, відео. Також неодноразово я приймала участь в конференціях, які проводяться університетом для студентства. В достатній кількості є технічні засоби, якими можна скористатися і подати підготований матеріал. Викладаються також дисципліни, які надають змогу використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання й у подальшому житті.

І на останок, хочу відмітити, що я проживаю в гуртожитку і там дуже зручно, затишно, є гаряче водопостачання.

Для себе я знайшла багато плюсів і впевнена, що ви також не розчаруєтесь.

Раздорожна Діана
Квітень 2019

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 505, 522
тел. (044) 249-29-19

oksana.zgurska@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 16 975