Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Одним з головних принципів роботи в ДУІКТ є постійне підвищення професійного рівня викладачів, адже саме це забезпечує високий рівень якості освіти, яку надає наш університет. Прикладом роботи з удосконалення власних знань і професійних навичок є ..
13:47, 16-05-2024
Студенти та викладачі кафедри Підприємництво, торгівля та біржова діяльність завітали до столичних шкіл з метою розповісти про переваги та особливості освітньої програми “Підприємництво та торгівля”, що відкриває широкі можливості для про..
11:31, 08-05-2024
Здобувачі 3 курсу та викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності успішно пройшли 4 тижневий курс навчання«Бухгалтерський облік для України» на програмній платформі «Дебет Плюс v12». Ця робота про..
13:16, 25-04-2024
Для посилення вивчення англійської мови здобувачами освіти як на рівні «бакалавр», так і на рівні «магістр» викладачами кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» використовується підхід CLIL (Conten..
15:59, 03-04-2024
Свідомий вибір професії - важливий крок, що визначає доросле життя кожної людини. Яку професію обрати і як бути затребуваним на ринку праці в майбутньому? Яка професія принесе стабільність та фінансове зростання? В умовах економічної кризи, великий в..
12:01, 01-04-2024
Успішна кар’єра та щасливе майбутнє починаються у нас, в Державному університеті телекомунікацій. Ідеї економістів – і коли вони праві, - і коли вони помиляються – мають набагато більше значення, ніж прийнято думати! Насп..
18:38, 29-03-2024
На кафедрі Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій здобувачі мають можливість отримати крім теоретичних знань також і практичні навички на заняттях. Викладачі активно залучают..
19:37, 25-03-2024
Добігає до завершення виробнича практика здобувачів освіти 3 курсу спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Виробнича практика є обов’язковою частиною навчального процессу та важливою формою підготовки. Саме під час прак..
17:19, 19-03-2024
З метою забезпечення інноваційного змісту навчального процесу, кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності будує системно-структурну взаємодію із стейкхолдерами. Взаємоспівпрацю, що формується на фундаменті глибоких, неформалізованих, пра..
10:36, 15-03-2024
Науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності регулярно та на постійній основі проходять курси підвищення кваліфікації. ЯКЩО ВИ: Бажаєте стати керуючим директором компанії і плануєте впровадити нове прог..
13:51, 14-03-2024