XL

В.о. директора інституту

Нестеренко Катерина Сергіївна

доктор технічних наук, професор

Заступник директора навчально-наукового інституту телекомунікацій

Заступник директора інституту

Кравченко Владислав Ігорович

кандидат технічних наук, доцент

Телефон: +38(063)801-81-16

Е-mail: vladkr58@gmail.com

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Заїка Віктор Федорович

доктор технічних наук, професор

Галузь телекомунікацій є надзвичайно престижною і перспективною для початку побудови професійної кар'єри. Кафедра ТСМ готує фахівців за найбільш затребуваною в сфері ІТ спеціалізацією для їх подальшої професійної діяльності в усіх державних та комерційних підприємствах у відповідності до вимог провідних виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення.

Спеціалізація (для ОКР «Бакалавр»): Телекомунікаційні системи та мережі

Спеціалізація (для ОКР «Магістр»): Телекомунікаційні системи та мережі

Термін навчання: ОКР «Бакалавр» - 4 роки (240 кредитів); ОКР «Магістр» - 1.5 років (90 кредитів).

Форма навчання: денна

Актуальну інформацію щодо вступу на кафедру ТСМ ви можете знайти за посиланням

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

Руденко Наталія Вікторівна

кандидат технічних наук, доцент

З кожним роком мобільні технології та відеоінформаційні системи розвиваються все інтенсивніше, що породжує інноваційні зміни як в самій IT галузі, так і в нашому повсякденному житті. Нові стандарти стільникового зв’язку, обробки та передачі HD відео, створюють попит на кваліфікованих фахівців. Саме таких інженерів мобільного зв’язку, професіоналів з відеопродакшену та Cloud-технологій готує кафедра МВТ.

Спеціальність: 172 Електронні комунікації та радіотехніка

Спеціалізація (для ОКР «Бакалавр»): Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

Спеціалізація (для ОКР «Магістр»): Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення

Форма навчання: денна

Актуальну інформацію щодо вступу на кафедру МВТ ви можете знайти за посиланням

Кафедра Інтернет-технологій

Трейтяк В'ячеслав Віталійович

кандидат технічних наук

Інтернет – це те, без чого неможливо уявити життя сучасної людини. Спеціаліст з Інтернет-технологій це висококваліфікований фахівець, який займається розробкою та підтримкою ресурсів для роботи в всесвітній мережі: гіпертекстів і сайтів; електронних сервісів; форумів і блогів; електронної комерції.

Освітня програма: Інтернет-технології

Актуальну інформацію щодо вступу на кафедру ІТ ви можете знайти за посиланням

Кафедра Робототехніки та технічних систем

Мельник Юрій Віталійович

доктор технічних наук, професор

Кафедра готує фахівців, здатних до комплексного розв'язання задач з розробки нових і модернізації існуючих систем автоматизації, комп'ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки із застосуванням сучасних програмно-технічних засобів та інформаційних технологій.

Спеціальність: 174 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Освітня програма: Комп’ютерний інжиніринг та програмування роботехнічних засобів

Термін навчання: ОКР «Бакалавр» - 4 роки (240 кредитів)

Актуальну інформацію щодо вступу на кафедру РТС ви можете знайти за посиланням

Кафедра Англійської мови

Колісниченко Анна Віталіївна

кандидат філологічних наук, доцент

Сьогодні зайве говорити про важливість вивчення англійської мови. Сучасне спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення використовують у своєму інтерфейсі виключно англійску мову. Навіть технічна документація та інструкції пишеться англійською.

Деякі компанії при працевлаштування проводять співбесіду на англійській мові, а вже потім оцінюють професійні вміння здобувача. Саме тому, у відповідності до інноваційного змісту навчання студенти ННІТ посилено вивчають англійську мову на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами 20% занять проводяться англійською мовою. Зміст навчання визначається як відповідними сучасними міжнародними рівневими мовними стандартами/нормами, так і кращими передовими мультимедійними рівневими підручниками з англійської мови, підготовленими в Великій Британії фахівцями з Оксфордського, Кембріджського університетів, а також з Міжнародного освітнього Центру Pearson.

Кафедра Української мови

Стежко Світлана Орестівна

кандидат філологічних наук, доцент

E-mail: svitlinka@ukr.net

Мова — це засіб спілкування, вона зближує нас у віртуальних просторах, у соціальних мережах і здатна створити відчуття присутності людини чи людей не менше, ніж фізична присутність. Вимовлене слово прокладає дорогу в життя, показує людину спільноті, допомагає створити відповідне оточення.

“Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів – скількома епітетами супроводяться визнання української мови… Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе.”

Олесь Гончар

З того, як звучить мовлення, можна уявити собі загальний розвиток цієї людини, її освіту й культурний рівень. Поводитися з мовою як-небудь – значить і мислити як-небудь: неточно, приблизно, неправильно. Мова – знаряддя мислення: у ній відбивається інтелігентність людини, її повага до інших, її охайність у широкому розумінні цього слова. Володіння українською мовою, правильне використання ділової риторики ІТ спеціалістами є міцним фундаментом на шляху до успіху в обраній галузі.

Актуальну інформацію щодо вивчення української мови ви можете знайти за посиланням.

Україна, 03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7