XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Матеріальна база

Загальна інформація
Інноваційний зміст навчання
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична діяльність
Наукова та науково-технічна діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Співробітництво і практика
Запрошуємо до навчання
Підготовка магістрів
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців
Дистанційне навчання

Матеріальна база

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Приміщення для науково–педагогічного персоналу

Навчальний процес за спеціальністю 125 – «Кіберпезпека» повністю забезпечується на матеріально-технічній базі Університету та Навчально-наукового інституту захисту інформації.

Приміщення для занять студентів та лабораторна база

Студенти мають можливість використовувати комп’ютерні класи кафедри «Обчислювальної техніки», інших кафедр університету, що загалом дає змогу кожному студенту денної форми навчання працювати з ПЕОМ щоденно більше як дві години. Усі комп’ютери кожної з аудиторій з’єднані в локальні комп’ютерні мережі, підключені до локальної мережі Університету і глобальної комп’ютерної мережі Інтернет.

 
 

Лабораторія «Систем технічного захисту інформації на об'єктах інформаційної діяльності HIKVISION» забезпечена матеріально-технічною базою.

 

Можливість використання глобальної мережі Інтернет допомагає у пошуку методичної та наукової інформації, необхідного програмного забезпечення.

Cтуденти за спеціальністю 125 – «Кібербезпека» (спеціалізації - Технічні системи інформаційного і кібернетичного захисту) для підготовки до занять активно використовують навчальну та електронну бібліотеки Інституту захисту інформації, а також читацьку та електронну бібліотеки Університету та бібліотеки м. Києва.

Приміщення кафедр відповідають санітарно-технічним нормам, обладнані кондиціонерами та мають належний рівень освітленості.

Дотримання норм техніки безпеки на кафедрах інституту контролюється відповідальною особою і регулярно перевіряється відповідними службами.

Аудиторні та інші приміщення кафедр Інституту та кафедр Університету, які забезпечують навчальний процес для підготовки спеціалістів за спеціальністю 125 –  «Кібербезпека» (спеціалізації - Технічні системи інформаційного і кібернетичного захисту) відповідають існуючим нормам, що забезпечує якісне проведення занять.

В цілому матеріально-технічне забезпечення навчального процесу за всіма параметрами відповідає чинним нормативам.

Соціальна інфраструктура

Інженерне обладнання та інженерні комунікації об’єктів соціальної інфраструктури забезпечують електро-, водо- і теплопостачання навчального корпусу та гуртожитку.

Для харчування студентів Університету є їдальня-буфет, що забезпечує потреби студентів у харчуванні.

Для надання невідкладної медичної допомоги в Університеті функціонує медичний пункт, яким, при нагальній потребі, користуються усі студенти.

Рівень санітарно-гігієнічного і культурно-естетичного стану навчальних аудиторій, лабораторій, допоміжних приміщень задовольняє встановленим вимогам.

Соціально-побутові потреби студентів, зокрема в медичному та харчовому забезпеченні, створення належних умов для самостійної роботи, задовольняються достатньою мірою.

Інформаційне забезпечення

Для роботи студентів над матеріалом дисциплін навчального плану використовується науково-технічна бібліотека та читальний зал Університету. Крім того, студенти мають можливість працювати над необхідними матеріалами в електронній бібліотеці університету та використовувати інформаційні ресурси глобальної мережі Інтернет.

Нормативна забезпеченість студентів навчальною літературою за усіма дисциплінами робочого навчального плану підготовки фахівців для освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст складає 100%, що відповідає акредитаційним вимогам зазначеного освітньо-кваліфікаційного рівня.

Викладачі і студенти мають можливість працювати з фаховими періодичними виданнями, перелік яких наведений нижче:

 • «Бизнес и безопасность »;
 • «Вопросы защиты информации»;
 • «Журнал сетевых решений LAN»;
 • «Защита информации. Конфидент»;
 • «Захист інформації»;
 • «КомпьютерПресс»;
 • «Компьтеры + Программы»;
 • «Корпоративные системы»;
 • «Мир Internet»;
 • «Мир ПК»;
 • «Мир связи (Мир связи и информатики)»;
 • «Мир связи(Connect): Наука, бизнес, управление»;
 • «Мой компьютер»;
 • «Открытые системы»;
 • «Охранные системы»;
 • «Персональный компьютер сегодня (PC Magazine/Russian Edition)»;
 • «Планета Internet»;
 • «Сети (Network Wordl. Глобальные сети и телекоммуникации)»;
 • «Сети и системы связи»;
 • «Сети и телекоммуникации»;
 • «Сети связи»;
 • «Служба безопасности»;
 • «Телеком: телекоммуникации и сети»;
 • «Управляющие машины и системы»;
 • «Чип (CHIP)»;
 • «Chip News»;
 • «Хакер»;
 • «Электросвязь».

У зв’язку з широким розповсюдженням навчальної літератури, монографій та документації у електронному вигляді на компакт-дисках та у Інтернеті, з’явилася змога розміщення цих документів на сервері інститутської комп’ютерної мережі, що дає змогу використовувати їх під час виконання лабораторних робіт та курсових і дипломних проектів. Інститут захисту інформації має свою спеціалізовану електронну бібліотеку. На випускних кафедрах створюються власні електронні навчально-методичні видання.

Навчальна література і документація за спеціальністю 125 – «Кібербезпека» (спеціалізації - Технічні системи інформаційного і кібернетичного захисту) є в бібліотеці, а також широкий спектр найменувань додаткової літератури з інформаційної безпеки та захисту інформації в електронному вигляді представлені в електронній бібліотеці університету.


І. Перелік приладів спеціального призначення, які використовувались кафедрою систем захисту інформації.

ІІ. Додатковий перелік приладів та програмного забезпечення спеціального призначення, які використовуються кафедрою систем захисту інформації на даний час. 

ІІІ. Перелік приладів спеціального призначення, які плануються до використання кафедрою систем захисту інформації Державного університету телекомунікацій.

Фотографії

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 302
тел. (044) 249-25-30
email: stzi@dut.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 16 473