XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Системного аналізу

Практика

Інформація про спеціальність
Історія кафедри
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Освітні програми
Бібліотека
Новини та подіі
Контактна інформація
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Інноваційний зміст навчання за спеціальностю 124 Системний аналіз
Дипломування
Дистанційне навчання
Вакансії кафедри системного аналізу

Практика

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Підвищення якості  підготовки фахівців з системного аналізу досягається за рахунок практичного освоєння навчального матеріалу та закріплення зв’язків з підприємствами.

Практики є однією із основних форм організації навчального процесу, яка забезпечує єдиний, комплексний підхід до організації підготовки, системності, безперервності та спадкоємності навчання студентів, тобто спрямована на формування висококваліфікованих фахівців.

Відповідно до навчального плану передбачено наступні види практик:

 • ознайомча практика
 • виробнича практика
 • переддипломна практика

 

ОЗНАЙОМЧА ПРАКТИКА

Практика базується на знаннях, отриманих при вивченні дисциплін гуманітарного, соціального та економічного, а також професійного, математичного та природничого спрямування. Придбані знання використовуються у навчальній діяльності і на виробничій практиці з професійної підготовки. Практичні роботи, що виконуються під час проходження студентами ознайомчої практики, спираються на знання, отримані у ході вивчення дисциплін:

 • «Групова динаміка та комунікації»,
 • «Застосування ІТЗ»,
 • «Логіка та алгоритми обробки даних»,
 • «Математичні основи комп'ютерної техніки»,
 • «Пакети прикладних програм системного аналізу»,
 • «Основи системного аналізу»,
 • «Комп'ютерна обробка зображень та мультимедіа»
 • та ін.

Знання та вміння, отримані під час проходження ознайомчої практики, сприяють загальному розвитку майбутнього бакалавра в області системного аналізу, розширюючи його знання і вміння практичного застосування навчальних дисциплін, а також дадуть можливість кваліфіковано брати участь у розробці, впровадженні та розвитку різноманітних систем.

 Навчальна програма з ознайомчої практики.

 

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА

Виробнича практика проводиться у реальній виробничій обстановці і має своєю метою ознайомлення із змістом інформації, що використовується у організації (відділі), де проходить практика, отримати досвід роботи в колективі.

Студент:

 • повинен ознайомитися з головними організаційними та технологічними процесами на підприємстві (в відділі);
 • повинен ознайомитися з наявним програмним забезпеченням (інформаційними системами, базами даних тощо), яке використовується на підприємстві (в відділі) та іншими видами забезпечення, які впливають на діяльність підприємства;
 • може приймати участь у проектуванні, розробці, впровадженні окремих системних рішень із використанням інформаційних технологій.

Під час практики студент повинен продемонструвати здатність комплексного бачення діяльності, що призводить до успішного управління проектами та системами, розуміння та здатність до визначення критичних для системи процесів.

 Навчальна програма з виробничої практики.

 Тимчасовий порядок проведення та захисту виробничої практики студентів спеціальності 124 «Системний аналіз» (діє тільки під час карантину)

 

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА

Мета переддипломної практики: збір матеріалів для  розробки і обґрунтування рішень кваліфікаційної роботи; закріплення, розширення та практичне використання теоретичних основ навчальних дисциплін з аналізу, проектування та розробки інформаційних систем різного призначення; закріплення досвіду  роботи в колективі, набуття студентами професійного досвіду та підготовка до самостійної роботи.

Зміст переддипломної практики:

 • аналіз та загальний опис характеристик підприємства;
 • вивчення технологій, що використовуються для обробки інформації та організації управління обраного виду діяльності підприємства;
 • набуття практичних навиків в умовах роботи інформаційних та інфокомунікаційних технологій, що використовуються на підприємстві;
 • ознайомлення з робочими інструкціями, документами, що регламентують послідовність використання різноманітних засобів, в тому числі, комп’ютерної техніки та інформаційних систем, у виробничих процесах та процесах управління;
 • збір матеріалів для рішення завдання, що розв’язується у кваліфікаційної роботі бакалавра.

Матеріали, отримані студентом під час виконання індивідуального завдання обов’язково (!) повинні в подальшому бути використані при виконанні кваліфікаційної роботи. Крім того, результати практики можуть бути використані для підготовки доповіді, статті або для інших цілей по узгодженню з кафедрою та підприємством – базою практики.

 Навчальна програма з переддипломної практики

 Приклад індивідуального завдання на переддипломну практику

 Тимчасовий порядок проведення та захисту переддипломної практики студентів спеціальності 124 «Системний аналіз» (діє тільки під час карантину)

 Електронний щоденник практики (використовується тільки під час карантину)

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська 7,
каб. 108, 125, 125а
 
 

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 303