Завідувач кафедри Петькун Світлана Михайлівна радо вітає 1-го вересня студентів-документознавців 1-го та 2-го курсів.
Група ДЗД-11 та куратор Зозуля Наталія Юріївна
Група ДЗД-21 та куратор Стежко Світлана Орестівна
22 вересня 2015 року на кафедрі документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності відбулося засідання студентів груп ДЗД-11 та ДЗД-21 під керівництвом завідувача кафедри Петькун С.М. та кураторів Зозулі Н.Ю. і Стежко С.О.
На засіданні порушувались питання навчального процесу, профорієнтація та організації студентського життя.
Завдяки згуртованості колективу студентів-документознавців та кураторів, під час суботника, в рамках акції„День довкілля” було прибрано куточок екзотичних рослин поблизу Університету
12 листопада 2015 року
До Дня писемності в Україні
кафедра документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності
Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва
провела студентський круглий стіл на тему:
«Українська лінгвокультурологія у загальнослов’янському контексті»
У заході взяли участь студенти 1-4 курсів Державного університету телекомунікацій.
На заняттях студенти вчаться дотримуватись норм мовлення та ділового етикету, що дасть змогу впевнено досягати своєї мети в діловому світі.
Ділова гра – це форма відтворення предметного і соціального змісту професійної діяльності, моделювання систем відносин, характерних для даного виду практики. До цього визначення слід додати, що, будучи засобом моделювання різноманітних умов професійної діяльності, аспектів людської активності і соціальної взаємодії, ділова гра виступає і методом пошуку нових способів її виконання, і методом ефективного навчання, оскільки знімає протиріччя між абстрактним характером навчального предмета і реальним характером професійної діяльності.
У діловій грі навчання учасників відбувається в процесі спільної діяльності. При цьому кожен вирішує свою окрему задачу відповідно до своєї ролі та функції. Спілкування в діловій грі – це не просто спілкування в процесі спільного засвоєння знань, але насамперед – спілкування, що імітує, відтворює спілкування людей у процесі реальної досліджуваної діяльності.
11 листопада 2015 року у Державному університеті телекомунікацій
в Навчально-науковому інституті менеджменту та підприємництва для студентів документознавців відбулось відкриття Лабораторії «Віртуальний офіс».
Крокуючи в ногу з часом, університет запроваджує у навчання електронне урядування, зокрема електронний документообіг.
Партнери університету Комп’ютерний центр «Інфоплюс» та НетКом Текнолоджи надали для забезпечення даного напрямку своє програмне забезпечення: «Аскод», «Діло-Підприємство», «Діло-Архів».
Компанія «Спецкабель» допомогла обладнати лабораторію.
Серед запрошених на заході:
- Директор ТОВ «Спецкабель» Петькун Андрій Петрович
- Заступник директора Комп’ютерного центру «Інфоплюс» Мокряков Артем Миколайович
- Директор компанії НетКом Текнолоджи Чабан Володимир Євгенійович
- Міністерство оборони України Крижанівський Олег Анатолійович
В Державному університеті телекомунікацій кафедрою Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності було проведено конкурс «Таланти ДУТу», у якому відбулося голосування з таких номінацій:
-
«Найкращий фотограф»
-
«Найкраща вишивка»
-
«Талановитий художник»
-
«Митець слова»
Переможців конкурсу обирали як студенти університету, так і викладачі.
На святі була присутня молода українська поетеса Надія Мишко-Куліш, яка охарактеризувала прозу та вірші молодих митців, а також побажала не зупинятися на досягнутому у створенні нових творів, а саме: проза та вірші.
Шановні колеги та студенти Державного університету телекомунікацій!
Прийміть наші щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим роком!
Нехай ці свята як вісники оновлення життя, нових мрій та сподівань, дадуть Вам і Вашій родині добро, мир і злагоду. Бажаємо Вам, щоб у новому році Ви зробили все те, про що мріяли у попередньому. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та любов близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій. З Новим Роком!
Відповідно до навчального плану студенти 2-го курсу, опановуючи фахові дисципліни, такі як: “Діловодство” та “Документознавство”, перейшли до наступного етапу практичного впровадження своїх навичок: НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, яка проходила в відділах Державного університету телекомунікацій.
На оглядовій лекції в кабінеті керівника відділу кадрів Львовського Сергія Микилайовича.
В кабінеті начальника відділу внутрішнього контролю та аудиту Полонської Наталії Юріївни
Голова профспілкового комітету Дищук Анатолій Станіславович надає поради щодо ведення документації в загальному відділі.
Студенти ознайомились зі специфікою роботи архіву Університету, зокрема допомагали систематизувати документи різних термінів зберігання та упорядковували їх. Ознайомились з будовою каталогу, наприклад з правилами надання реєстраційних індексів документам, що втратили чинність.
Ознайомились з номенклатурою справ кафедри та отримали знання щодо упорядкування звітної документації кафедри
Відповідно до плану практики студенти відвідали Музей книги і друкарства України
Музей розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, що діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття (понад 300 років).
У музеї зібрані багаті скарби книжкової культури українського народу (близько 56 тис. одиниць зберігання). Експозиція висвітлює історію вітчизняної книги і книжкової справи від часів Київської Русі і до наших днів.