Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Академічна доброчесність

Загальна інформація
Викладацький склад
Вступ 2023
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Матеріальна база
Партнери кафедри
Робота із студентами
Відгуки студентів
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам
Новини та подіі
Бібліотека
Контактна інформація
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання

Академічна доброчесність

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Академічна доброчесність, плагіат, самоплагіат, всі ці питання дуже активно обговорюються науковцями як України, так і світу. Великий інтерес науковців до принципів академічної доброчесності, пояснюється насамперед стрімким розвитком технологій передання інформації, розвитком науки, та необхідністю швидкого обміну новими знаннями.

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

 

Академічна доброчесність базується на таких цінностях як: чесність, правда, прозорість, повага до інших, довіра, підзвітність, справедливість, рівність та соціальна справедливість, демократичне управління, якісна освіта, самовдосконалення та вдосконалення системи.

Державний Університет інформаційно-комунікаційних технологій впроваджує академічну доброчесність згідно з чинним законодавством України, а саме: ст. 42 Закону України “Про освіту”, Закону України “Про вищу освіту”. Важливість академічної доброчесності у процесі навчання підкреслюється впровадженням у законодавство Проекту Закону України  “Про академічну доброчесність”.

В Державному університету інформаційно-комунікаційних технологій впроваджено в освітній процес Кодекс Академічної доброчесності Державного університету інформаційно-комунікативних технологій, метою якого є забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Університеті, формування високої академічної культури, підвищення позитивного іміджу та ділової репутації Університету у вітчизняному та європейському освітньому просторі. Зазначено, що в процесі навчання та дослідницької роботи студенти, здобувачі освіти, викладачі та науковці мають дотримуватись, передусім, принципів чесної, відповідальної праці та навчання.

З метою поширення практичних знань і навичок з  основних принципів академічної доброчесності на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності проводяться тренінги, семінари, конференції. Також куратори кожної академічної групи під час кураторських годин проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості порушення норм академічної доброчесності та наслідків такого порушення.

Щорічно проводиться анкетне опитування всіх учасників освітнього процесу. Для заповнення анкети «Дотримання академічної доброчесності та етичних норм в Державному університеті телекомунікацій» необхідно перейти за наступним посиланням:

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій постійно працює Комісія з питань академічної доброчесності під керівництвом проректора з наукової роботи, доктора технічних наук, професора Беркман Любові Наумівни.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності популяризує цінності, норми та принципи академічної культури та доброчесності серед університетської спільноти. Всі учасники освітнього процесу підписують декларації про академічну доброчесність.

Щоб впевнитись у дотриманні правил та принципів академічної доброчесності, студенти своєчасно представляють курсові та кваліфікаційні роботи на кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності для перевірки на плагіат. Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності також надають свої наукові розробки для перевірки плагіату. Перевірка наукових робіт здійснюється відповідно до Інструкції щодо перевірки на академічний плагіат наукових робіт, кваліфікаційних робіт, навчально-методичних матеріалів здобувачів вищої освіти, наукових та науково-педагогічних працівників ДУІКТ з використанням технічних засобів.

Саме відповідальність і зацікавленість студентів у своїх знаннях, характер рівної взаємодії між викладачами та студентами дає поштовх до творчої продуктивної діяльності учасників освітнього процесу з дотриманням принципів академічної доброчесності!
 

Шановні студенти!

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що всі учасники освітнього процесу повинні дотримуватись етичних принципів та норм академічної доброчесності, і нести відповідальність за їх порушення!

Якщо у Вас виникли певні проблеми, то є можливість скористатися електронною скринькою довіри для письмового звернення щодо вирішення конфліктних ситуацій (у тому числі пов’язані із сексуальними домаганнями, корупцією, дискримінацією).

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитисьНатискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 505, 522
тел. (044) 249-29-19

oksana.zgurska@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 19 974