Телекомунікації є необхідною та невід'ємною частиною сучасного світу, і їх актуальність постійно зростає завдяки стрімкому технологічному розвитку та змінам у способах взаємодії людей та компаній. Вони є ключовим фактором для успішного функціонув..
Викладачі кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій пройшли курси підвищення кваліфікації в Університеті менеджменту освіти. Підвищення кваліфікації дозволяє науково-педагогічному складу ДУІКТ покращувати свої професійні навички, необхідні д..
Від імені всього педагогічного колективу кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій вітаємо студентів з отриманням дипломів, здобутих завдяки вашій наполегливій праці протягом останніх років!Сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрі..
У вівторок, 25 червня, ДУІКТ відвідала представницька делегація китайської компанії Huawei.
Згідно програми візиту, китайські партнери відвідали навчальні лабораторії університету, ознайомилися з матеріально-технічною базою та науково-освітніми пі..
В період з 11 по 20 червня на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій тривають захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт. Студенти презентують свої проекти, демонструючи набуті знання та вміння у сфері мобільних комунікацій і відеоінформ..
На запрошення Національного навчального центру з інтелектуальної власності в Україні професор Анатолій Макаренко бере участь у тренінговій програмі проєкту Інтелектуальної власності та новітніх технології для закладів вищої освіти.
У понеділок, 10..
У четвер, 30 травня, викладачі кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій відвідали виставку систем охорони та безпеки Expert Security. Дана системадієвим інструментом для сприяння державі у зміцненні рівня громадської безпеки через експертне..
Днями стало відомо, що компанії Vodafone та Nokia поєднали Київ, Івано-Франківськ і Гельсінкі за допомогою мобільного зв’язку п’ятого покоління. За повідомленням Vodafone Україна, зв’язок відбувся за допомогою тестових indoor-рішень..
У п’ятницю, 24 травня, доцент кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Назарій Блаженний разом з студентами провели профорієнтаційну роботу в школах Київської та Полтавської областях:
Вишнівському академічному ліцеї №1;
Спеціалізо..
У четвер, 23 травня, ректор ДУІКТ Володимир Шульга вручив Диплом за І місце переможниці конкурсу «Мій найкращий університет - ДУІКТ» Вікторії Милославській.
Метою заходу було сприяння розвитку студентоорієнтованого підходу, тво..