Оскільки світ стає все більш залежним від технологій, попит на кваліфікованих ІТ-фахівців продовжує зростати. Якщо ви розглядаєте кар'єру в ІТ-індустрії, навчання за спеціальністю Інформаційні системи та технології в Державному університеті інфор..
Хочемо привітати нашу колегу - старосту групи РТС-11 Дмитрієву Наталію із врученням Подяки ректора батькам найкращих студентів Інституту телекомунікацій.
Оскільки світ стає все більш залежним від технологій, попит на кваліфікованих ІТ-фахівців продовжує зростати. Якщо ви розглядаєте кар'єру в ІТ-індустрії, навчання за спеціальністю Інформаційні системи та технології в Державному університеті телек..
Не дивлячись на перешкоди, що спричинені зовнішніми факторами, плідна співпраця кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з компанією-партнером кафедри ТОВ «Проком» (договір про співпрацю №27/2019 від 26 грудня 2019 року) до..
Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій щиро вітає компанію GlobalLogic Ukraine, яку названо найкращою компанією-роботодавцем у галузі Інформаційні технології за результатами Randstad Employer Brand..