Розділ: Навчально-науковий інститут Телекомунікацій
Розділ: Кафедра Вищої математики, математичного моделювання та фізики
Розділ: Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
Розділ: Кафедра Англійської мови
Розділ: Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій
Новини у яких зустрічається: "АРМ"
У суботу, 8 червня, в Борисполівідбулись змагання з армспорту. Студент ДУІКТ Ілля Зінченко вчерговий раз боровсяв дорослій категорії й мав перевагу в поєдинках зсуперниками старшими за віком. Отримані нагороди дозволили студенту підвищити свійрей..
09:15, 19-06-2024
27 квітня 2024 року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбувся чемпіонат м. Києва з армрестлінгу серед студентів, курсантів закладів вищої освіти в програмі ХІХ Універсіади міста Києва. У чемпіонаті взяли участь близько..
11:51, 29-04-2024
08-14 березня 2024 року у Закарпатському місті Воловець відбувся чемпіонат України з армреслінгу серед дорослих, молоді та юніорів. У турнірі взяли участь спортсмени з 20 областей України — майже 500 учасників! Атлети зійшлися в запеклій бороть..
14:38, 15-03-2024
Команда Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій 24 лютого 2024 року виступала на чемпіонаті Київської області з армрестлінгу серед молоді та дорослих в місті Фастів. В змаганнях взяла участь рекордна кількість спортсменів з 6 р..
20:38, 27-02-2024
Команда з армрестлінгу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій провела сумісні тренування з потужним відокремленим підрозділом ГО «Федерація армрестлінгу України» в м. Києві, який очолює Торохтій Сергій Іванович. Ме..
10:01, 19-01-2024
В останній день осені в нашому університеті відбулася насичена надзвичайними здібностями подія під час якої студенти кафедри Маркетингу змагалися на традиційному концерті «Візитка першокурсника». В цей неймовірний день наші першокурсни..
11:42, 06-12-2023

Спартакіада - 2023. Перший день змагань - Армрестлінг.

За підсумками лідируючі позиції з армрестлінгу зайняв ННІЗІ. Поздоровляємо з перемогою ННІЗІ й так тримати, суперники легкими не бувають.

19:09, 23-09-2023
Так нещодавно команда з армрестлінгу ДУІКТ виборола першість серед ВНЗ міста Києва, а студентка першого курсу Тетяна Моржук стала чемпіонкою України серед юніорів й виборола путівку на Європейську першість. Тому результатом напружених іспитів спортсм..
20:49, 14-06-2023
22 квітня 2023 р. в Студентському Центрі Державного університету телекомунікацій пройшов чемпіонат з армрестлінгу серед студентів закладів вищої освіти м. Києва. До початку змагань учасників традиційно зважили та розподілили по відповідним ваговим..
11:20, 28-04-2023
Чемпіонат XVIII літньої універсіади м. Києва з армрестлінгу Час 22 квітня 2023 року об 11:00 Місце Студентський центр Державного університету телекомунікацій Головний суддя Майстер спорту України з армрестлінгу Ісаєв Михайло..
19:30, 20-04-2023
Переглядів: 51 511 988