Релакс вечір

11:16, 15-12-2021

Як знайти нових друзів та класно провести час? Звичайно прийти на "Релакс вечір"! Саме з таким гаслом ми звернулись до студентів, адже розуміли, що через COVID-19 вони втратили багато можливостей познайомитись та поспілкуватись. Результат нашої невеличкої вечірки ви можете бачити на фото - все пройшло неймовірно.

До речі, шукайте себе та своїх друзів на фото і обов'язково діліться своїми враженнями.

Якщо знайшли себе та хочете поділитись фото в Інстаграм, то обов'язково відмічайте @dut_official

А ми вже в передчутті наступних вечірок!