Засідання Студентської ради університету

11:18, 04-02-2015

Засідання студентської ради із адміністрацією Державного університету телекомунікацій.

23 лютого 2015 року у конференц-залі о 15:00 відбудеться засідання органів Студентського самоврядування із адміністрацією Університету!

На засіданні будуть присутні ректорат, завідуючі кафедрами та студентське самоврядування, які розглянуть питання щодо покращення та зміни змісту навчання відповідно до вимог науково-технічного прогресу та розвитку галузі. Також, будуть висвітлені  найактуальніші питання, що турбують студентів відповідно до соціологічного опитування, що проводить студентська рада у соціальних мережах.

Похабова І.Е., начальник відділу з питань соціальних та навчальних проблем студентства.