Чому варто навчатися в Академії Cisco і це навчання ефективне

15:12, 10-04-2014

Cisco – світовий лідер в області інфокомунікаційних технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Таким чином, якщо Ви хочете знайти престижну високооплачувану роботу в сфері інфокомунікацій, то обов'язково зіткнетеся з обладнанням Cisco і його адмініструванням, оскільки 90% обладнання на ринку – це саме Cisco. Тому авторизовані курси Cisco – це те, що допоможе Вам увійти у світ інфокомунікаційних технологій: курси  мережний інженер та курси системний адміністратор, засвоїти принципи роботи та адміністрування мережного обладнання Cisco.

Академія Cisco базується на кількох принципах. По-перше, стаючи учасником Академії, ви вступаєте у світове співтовариство, об'єднане спільними цілями і технологіями. По-друге, матеріали курсів включають в себе широкий спектр технологій (технології передачі голосу і відео та інших даних), які допомагають у роботі та навчанні, в побуті і на дозвіллі. По-третє, навчальна програма включає в себе інтерактивні вправи, створені за принципом e-doing, який являє собою філософію, в основу якої закладено наступний принцип: практичне відпрацювання навичок – запорука ефективного навчання. Вони спонукають до вивчення предмета, закріплюють знання, збагачують процес навчання та, отже, сприяють швидшому засвоєнню матеріалу.

І найголовніше – в Академії Cisco теоретичні заняття проходять у формі веб-конференцій , що дозволяє отримати всесвітню доступність навчання. Заняття проводяться онлайн і записи веб-конференцій доступні в будь-який час доби з будь-якої точки світу, незалежно від погодних умов і пробок на дорогах. Практична ж частина проходить у вигляді лабораторних робіт на реальному обладнанні Cisco в класі або за допомогою віддаленого доступу до обладнання через Інтернет.

Для того щоб потрапити в навчальну групу, необхідно заповнити форму на сайті Cisco курси.

Додаткова інформація на сайті Академії Cisco.