Компанія "Freenet" запрошує студентів на роботу

15:39, 09-03-2017

«Freenet» пропонує студентам

приєднатися до молодої професійної команди та отримати:

• Роботу в компанії, яка є одним із лідерів телекомунікаційного ринку України;
  • Офіційне працевлаштування;
  • Позмінний графік роботи та погодинну оплату праці;
  • Досвід роботи з мережевим обладнанням світових лідерів ринку - Cisco Systems, Juniper Networks, ZTE, Huawei, Edge-core, D-link.

Якщо ти хочеш отримати безцінний досвід роботи у сфері телекомунікацій, набути знання та навички - тобі сюди!

Кожен, кого цікавить працевлаштування у компанії, може отримати більш детальну інформацію у ВорохобHYPERLINK "https://vk.com/max_remel" Максима, тел. (093)035-29-35