Третя міжнародна науково-технічна конференція "ПРОБЛЕМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ"

09:36, 02-12-2014

03.12.2014 о 11.00  у конференц-залі Державного університету телекомунікацій почне свою роботу робоча секція №3 «ЗАСТОСУВАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСЕМ ТА МЕРЕЖ» у рамках проведення Третьої міжнародної  науково-технічної конференції «ПРОБЛЕМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ».

Керівник секції: доктор технічних наук, професор Вишнівський Віктор Вікторович.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Дізнитись більше