Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ- 2014)

11:30, 08-04-2014

Шостий рік поспіль початок квітня у Вінницькому національному технічному університеті розпочинається визначною подією – фіналом Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2014). У цьому році, не зважаючи на важкі суспільно- політичні події в державі, на студентське інтелектуальне змагання прибула значна кількість учасників – 32 студенти з 10 провідних вищих навчальних закладів України. Метою проведення цієї олімпіади є підвищення якості освітньо-кваліфікаційної підготовки фахівців-радіотехніків, створення умов для їх подальшого професійного зростання, пошук талановитої студентської молоді – технічної еліти нашої країни. Саме тут юні фахівці радіотехніки демонструють свої знання з базових дисциплін – «Основи теорії кіл», «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Аналогові електронні пристрої», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Цифрові пристрої т мікропроцесори».

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки.

В індивідуальному заліку:

1 місце - Паньків Володимир Володимирович – Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій

2 місце - Полуденко Дмитро Сергійович – Вінницький національний технічний університет

3 місце - Дубровка Роман Ростиславович – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інституту» та  Алтунін Сергій Ігорович – Національний університет «Львівська політехніка»

В командному заліку перемоги здобули:

1 місце - Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій

2 місце - Вінницький національний технічний університет

3 місце - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інституту» та Харківський національний університет радіоелектроніки