Подяка від Міжнародного союзу електрозв`язку

03680 Україна, м Київ, вул. Солом'янська, 7
Факс: +380 44 248 85 78

Шановний Володимире Борисовичу,

Хочу від усієї душі подякувати Вам за запрошення взяти участь у міжнародній науково-практичної конференції «Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології», що проводилася Державним університетом телекомунікацій у м Києві з 17 по 20 листопада 2015 року.

Я щиро вдячний за надану мені можливість виступити перед учасниками цього серйозного і прекрасно організованого заходу, а також за можливість ознайомитися з навчальним процесом і технічною базою очолюваного Вами університету.

Крім того, дозвольте мені від імені Міжнародного союзу електрозв'язку подякувати Державному університету телекомунікацій за рішення стати членом Сектора розвитку електрозв'язку і висловити надію на подальше, більш тісну співпрацю.

Дякую Вам і Вашим колегам за гостинність і теплий прийом і бажаю всьому колективу Державного університету телекомунікацій успіхів у науковій та викладацькій діяльності.

З повагою,

Орозобек Кайиков керівник Зонального відділення МСЕ для країн СНД