Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

В Академії Cisco пройшов розіграш цінного призу – маршрутизатора з інтегрованими службами Cisco Lynksys E900

13:29, 20-03-2014

Академія Cisco дає якісні знання в області інфокомунікаційних технологій, а також веде активне соціальне життя. Потрапивши до Академії одного разу, Ви вступаєте у світову спільноту, об'єднану спільними цілями і технологіями. З Академією Cisco Ви можете брати участь у різноманітних технічних семінарах і вебінарах від представників компанії Cisco, інструкторів та випускників Академії, партнерів Cisco, а також великомасштабних проектах, акціях, конкурсах, іграх та олімпіадах.

Так c 11-го по 17-е березня в групі ВКонтакті Академії Cisco при кафедрі Комп'ютерних систем і мереж Державного університету телекомунікацій проходив конкурс «Роутер за репост», за результатами якого випадковим чином з усіх учасників було обрано Сергія Брижаху. Сергій отримав приз – маршрутизатор з інтегрованими службами: Cisco Lynksys E900. Крім того, Сергій отримав другий приз – фірмову футболку Cisco – за найбільшу кількість очок, набраних в Cisco Binary Game, корисній та розважальній грі від Cisco!

Cisco – світовий лідер в області інфокомунікаційних технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Таким чином, якщо Ви хочете знайти престижну високооплачувану роботу в сфері інфокомунікацій, то обов'язково зіштовхнетесь з обладнанням Cisco і його адмініструванням, оскільки 90 % обладнання на ринку – це саме Cisco. Тому авторизовані курси Cisco – це те, що допоможе Вам увійти в світ інфокомунікаційних технологій і отримати такі посади як мережний інженер Cisco і системний адміністратор Cisco.

Мережна Академія Cisco проводить авторизовані курси Cisco, комп'ютерні IT курси в Києві, ІТ тренінги – курси Cisco Київ, курси мережний інженер, курси системний адміністратор, Cisco курси системний адміністратор, курси мережний адміністратор Cisco.

Для того щоб потрапити в навчальну групу, необхідно заповнити форму.

Додаткова інформація на сайті Курси Cisco Академія.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Календар подій
День відкритих дверей
Дізнитись більше
Оплачуйте навчання та проживання в гуртожитках за допомогою Privat24
Оплатити
Переглядів: 13 475
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа