Університет оголошує додатковий набір до аспірантури і докторантури на контрактну форму підготовки

11:54, 02-10-2015

Державний університет телекомунікацій оголошує додатковий набір до аспірантури і докторантури університету на контрактну форму підготовки

Набір проводиться за наступними науковими спеціальностями:

в аспірантуру:

• 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи;
  • 05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі;
  • 05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій;
  • 05.12.17 – радіотехнічні та телевізійні системи;
  • 05.12.20 – оптоелектронні системи;
  • 05.13.06 – інформаційні технології;
  • 05.13.21 – системи захисту інформації;
  • 21.05.01 - інформаціїна безпека держави;
  • 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за напрямом діяльності - зв'язок).

в докторантуру:

• 05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі;
  • 05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій;
  • 05.13.06 – інформаційні технології.

Набір на навчання в аспірантуру проводиться на очну та на заочну форму підготовки за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). На підготовку в докторантуру – на очну форму підготовки за контрактом. Правила прийому знаходяться на офіційному сайті Університету.

За наведеними спеціальностями проводиться і підготовка поза докторантурою і аспірантурою здобувачів наукового ступеню кандидата наук (доктора філософії) та доктора наук.

Прийом документів проводиться за адресою  м. Київ, вул. Солом’янська, буд. 7.

Телефон відділу аспірантури і докторантури

(044) 249-25-55;

(067) 506-91-85.