Проведено методичний семінар

13:54, 23-09-2015

17.09.2015 року проведено методичний семінар на кафедрі економіки, підприємництва та права Державного університету телекомунікацій з тематики «Фінансове планування: ключ до успіху» (доповідач Гусєва О.Ю.) за участю директора Інституту менеджменту та підприємництва С.А.Федюніна та професорсько-викладацького складу кафедри: зав.кафедрою доц.,к.п.н. В.М.Сотніченко, проф., д.е.н. Сьомкіної Т.В., проф., д.е.н. О.Ю.Гусєвої, проф.., к.е.н. О.Г. Головніної, доц. С.В. Лєгомінової, ст.викладача О.О. Лобань, доц..к.е.н. Демченка Р.О.

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.

Дізнитись більше
Оплачуйте навчання та проживання в гуртожитках за допомогою Privat24