«МТС Україна« відкриває програму стажування «3G Dream Team» для студентів-зв'язківців

11:13, 11-09-2015

Український оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» повідомляє про старт масштабної програми стажування «3 G Dream Team» для студентів старших курсів і випускників телекомунікаційних і IT -специальностей. Ця програма стажування «3 G Dream Team» стане першою в Україні масштабною програмою практичної професійної підготовки для майбутніх інженерів зв'язку. На сьогодні програма запущена в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську і Львові.

Крок за кроком, майбутні зв'язківці на власному досвіді дізнаються про те, як стати інженером нового покоління. Кращі студенти отримають можливість розвивати 3G мережа разом з досвідченими фахівцями компанії. У вересні стартував конкурсний відбір, у рамках якого кандидати пройдуть співбесіди з фахівцями компанії, тестування здібностей і знань, а також оцінювання компетенції учасників за допомогою спостереження їх реальної поведінки в ділових іграх. Кандидати, що успішно пройшли відбірковий етап, навчаться принципам роботи телекомунікаційного бізнесу, познайомляться з корпоративною культурою компанії і з роботою технічних підрозділів «МТС Україна». Навчання продовжиться впродовж трьох місяців.

Учасники «3 G Dream Team», які успішно здали фінальне тестування, проходитимуть професійне стажування впродовж шести місяців. Стажування дасть можливість розвинути професійні навички і попрацювати в команді професіоналів під керівництвом наставника. Стажування припускає повну зайнятість, робота під час стажування буде оплачуватись. Учасники програми, які зарекомендували себе з кращого боку під час стажування і захисту власного проекту, отримають можливість працювати в «МТС Україна» і розвивати мережі зв'язку нових поколінь разом з досвідченими фахівцями компанії.

Зареєструватися для участі в програмі можна за допомогою спеціальної форми реєстрації на сторінці.

Взято http://itc.ua